[:ua]Відмова від гарантій та відповідальність[:ru]Отказ от гарантий и ответственность[:en]Disclaimer of Warranties and Liability[:]

[:ru]

Онлайн-шоурум Enre.com.ua не гарантує, що наші послуги безпомилкові, надійні або будуть працювати безперервно. Ми працюємо за принципом «as-is».

У тій мірі, в якій це дозволено чинним законодавством України, Онлайн-шоурум Enre.com.ua виключає будь-яку відповідальність за будь-які прямі або непрямі збитки або збиток, понесені будь-яким користувачем сайту enre.com.ua у зв’язку з нашими послугами або товарами або в зв’язку з використанням, неможливістю використання або результатами використання наших послуг та/або товарів, будь-яких сайтів по посиланнях на сайті enre.com.ua  або пов’язані з ними, а також будь-які матеріали, розміщені на сайті enre.com.ua. Ці збитки і шкода включають, але не обмежуються цим, втрату доходу, втрату прибутку або розірвання контрактів, втрату заощаджень, втрату даних, втрату goodwill, втрату доступу до будь-якого веб-сайту або будь-які збитки в процесі використання послуг.

Нічого в умовах надання послуг та/або продажу товарів сайтом enre.com.ua не повинно виключати або обмежувати нашу відповідальність за шахрайство, смерть або тілесні ушкодження, викликані нашої недбалістю, або будь-який іншу відповідальності, яка не може бути виключена або обмежена відповідно до чинного законодавства України.

Користувач сайту enre.com.ua погоджується захищати, відшкодовувати і убезпечити Онлайн-шоурум Enre.com.ua, співробітників Онлайн-шоурум Enre.com.ua, підрядників Онлайн-шоурум Enre.com.ua, посадових осіб, директорів і агентів від усіх зобов’язань, претензій і витрат, пов’язаних з неправильним використанням послуг та/або товарів Онлайн-шоурум Enre.com.ua.

Служби на сайті Онлайн-шоурум Enre.com.ua можуть містити посилання на сторонні веб-сайти і сервіси. Онлайн-шоурум Enre.com.ua не несе відповідальності за зміст, умови та положення або політику конфіденційності сторонніх веб-сайтів.

Онлайн-шоурум Enre.com.ua рекомендує користувачам бути уважними, коли вони залишають сайт Онлайн-шоурум Enre.com.ua, а також читати умови використання та положення про конфіденційність сайтів, які збирають персональну інформацію.

[:]

[mc4wp_form id="10550"]