Poliform в проектах та шоурумах

Знайомитися з брендом, виробником меблів, найцікавіше по реалізованих проектах і експозиціям в бутиках і на виставках. У проектах можна побачити цілі композиції, адаптовані під єдину ідею дизайнера. А в магазинах і експозиціях, як правило, найефектніші моделі, які будуть з найбільшою ймовірністю продаватися саме в цій місцевості. Бренд Poliform в проектах і шоурумах вивчати подвійно цікаво. Так як географія цієї меблевої фабрики давно переступила межі не тільки рідної Італії, але і Європи.

Poliform в проектах и шоурумах

Меблі Poliform в японському ресторані із зіркою Мішлен

У Мілані всього один ресторан з автентичної японською кухнею, який був відзначений зіркою Мішлен. Це Iyo Aalto, який знаходиться в центрі PORTA NUOVA. Меблювання простору, спроектованого Мауріціо Лай, здійснив бренд Poliform, довівши можливість компанії поєднувати свободу для створення нових сценаріїв з високою якістю. У цьому проекті базовими матеріалами стали горіх Каналетто і порфір. Дивовижна гра простору організована за допомогою дзеркал.

Poliform в проектах и шоурумах

Монобрендовий шоурум Poliform в Китаї

У Шаньчжень бренд Poliform у співпраці з Ritz Design відкрив монобрендовий бутик площею 1000 кв м. Він займає три поверхи і організований так, що представлені експозиції – це приватні локації справжнього домашнього затишку. У цьому шоурумі можна повністю зануритися в світ Poliform, подорожуючи від вітальні до обідньої зони, від вбиральні до спальні. Такий формат найбільш повно формує сприйняття бренду і дозволяє розкрити його з найкращого боку.

Poliform в проектах и шоурумах

Монобрендовий шоурум Poliform в ПАЛЬМА-ДЕ-МАЙОРКА

Магазин Poliform в ПАЛЬМА-ДЕ-МАЙОРКА – це три локації, розташовані одна за одною. Починається експозиція з кухонної зони, потім представлена ​​денна і нічна. Цих форматів цілком достатньо, щоб показати основну лінійку товарів компанії. А також розкрити можливість Poliform по повноцінному формуванню інтер’єру квартири сучасної людини.

Poliform в проектах и шоурумах
Poliform в проектах и шоурумах

Poliform в Парижі

Паризький шоурум бренду Poliform розташований в триповерховому лофті в старовинній будівлі митниці, побудованій на початку минулого століття. Особливістю цього виставкового простору є те, що один поверх повністю відведений кухонній зоні. Не дивлячись на те, що самі французи вважають за краще не проводити багато часу на кухні, все ж цей блок інтер’єру повинен бути абсолютно на рівні. І в цьому, звичайно, допомагають меблі Poliform.

Poliform в проектах и шоурумах

Спосіб життя в історіях від Poliform

Для презентації своїх меблів бренд Poliform використовує не просто красиву картинку. Це ціла історія, яка показує взаємозв’язок матеріалів і форм, способу життя і навколишнього середовища. Poliform створює не просто меблі. Це якість життя, яке наповнене комфортом, затишком, гармонією і балансом кольору і стилю.