Особливий шарм Cattelan Italia

Кожен бренд, який домігся успіху, має свою історію, свої досягнення і свій особливий стиль, що запам’ятовується. Не є винятком і всесвітньовідомий італійський бренд Cattelan Italia. Він впевнено увійшов в сегмент виробників меблів, світильників і декору. І утримує лідируючі позиції вже не один рік. Особливий шарм Cattelan Italia є в кожній колекції. Працюючи в сучасному стилі, дизайнери бренду в простих і лаконічних лініях створюють оригінальні і функціональні моделі предметів інтер’єру, що неодмінно запам’ятовуються.

Особый шарм Cattelan Italia

Вішалка для одягу Cattelan Italia з кріпленням на стелі

Наприклад, вішалка для одягу. Здавалося б, що нового можна придумати в такому повсякденному предметі інтер’єру. Але, бренд Cattelan Italia придумав. Рішення настільки просте і вишукане, що його дійсно хочеться назвати геніальним. Це трос зі спеціальними металевими гачками, який можна закріпити на стелі.

Барний стілець Cattelan Italia

Або візьмемо, наприклад, барний стілець ARCADIA COUTURE. Прості елегантні лінії дерев’яного каркасу в чорному кольорі і шкіряна стьобана оббивка кольору слонової кістки. За описом це абсолютно звичайна річ. Але в дійсності це гармонійний баланс, який означає досконалість вишуканості.

Особый шарм Cattelan Italia

Стелаж для книг Cattelan Italia

Прямокутні коробки полиць із розсувними дверима. Це теж досить прозаїчна річ. Але варто було ці полки об’єднати в різнорівневу, але при цьому ідеально симетричну конструкцію, як вийшов стелаж PIQUANT. Гарний, стильний, сучасний.

Обідній стіл і світильники Cattelan Italia

З меблями і світильниками Cattelan Italia дуже легко створювати акценти в інтер’єрі. Так обідній стіл GIANO KERAMIK і світильники BYBLOS ідеально поєднуються, утворюючи ефектну композицію. Форма світильників в трохи витягнутому форматі повторюється в ніжках столу. Матовий графітовий колір обробки лампи і каркаса столу красиво контрастує зі світлим матеріалом круглої стільниці.

Cattelan Italia – це завжди наявність трендових елементів

У колекціях Cattelan Italia ви абсолютно завжди знайдете трендові рішення. Це може бути матеріал виробу (наприклад, натуральна деревина, кераміка, мармуровий або кам’яний принт і т.п.) чи елементи дизайну. Наприклад, у комода KAYAK дверцята виконані в популярній багатогранної формі. Цей стиль зараз повсюдно використовується як в дизайнах поліграфії, рекламних матеріалів, так і в архітектурі й інтер’єрах.

Особый шарм Cattelan Italia

Функціональність Cattelan Italia

Меблі Cattelan Italia крім стильного і трендового вигляду, високої якості ще відрізняє і функціональність. Так у ліжка Ludovic бренду Cattelan Italia це високе м’яке узголів’я з невеликими «вушками», характерними для вольтерівського крісла. Так, саме для знаменитого письменника свого часу розробили цей елемент. Щоб була можливість комфортно спертися не тільки спиною, але і плечима, головою. Як бачите, це рішення досить вдале і для ліжка.