Основні критерії вибору дитячих меблів

До виробництва дитячих меблів висуваються трохи інші вимоги, ніж до решти предметів, так як вони повинні забезпечити для чада комфортні і затишні умови. Звичайні меблі для дитячої застосовувати не варто, так як при використанні великого стільця або столу у нього напружуються певні групи м’язів, що може стати причиною порушень в їх розвитку. Також у малюка можуть проявитися проблеми із зором.

Ось основні критерії вибору дитячих меблів від фахівців:

  1. Всі елементи необхідно підбирати в залежності від віку і потреб малюка. Для самих маленьких цілком достатньо буде розміщення ліжка, комода, стола для ліплення або малювання і стільця. Для дітей дошкільного віку знадобляться ще книжкова шафа і парта.
  2. Варто звернути увагу на меблеві трансформери, які мають особливі механізми для трансформації і дозволяють більш раціонально використовувати простір кімнати, залишаючи у ньому більше місця для ігор.
  3. Для дитячих меблів – виключно натуральні і екологічно чисті матеріали. ДСП і пластику, які мають різкий токсичний запах, в цьому приміщенні не місце. Оббивка всіх елементів повинна бути зроблена з м’якої тканини, яка пропускає повітря, легко чиститься і не викликає у дитини алергічних реакцій.
  4. Травмобезпечність понад усе! Меблі не повинні містити дзеркальних або скляних елементів і гострих кутів, які можуть призвести до травм.
  5. Дуже уважно потрібно поставитися до підбору кольорів. Вони повинні бути яскравими і красивими, проте не повинні дратувати зір малюка.

Меблі повинні бути затишними і комфортними для малюка, адже справжнє задоволення від ігор він може отримати тільки в тому випадку, якщо працювати він буде за комфортним столом, а спати в затишному ліжку. Також важливу роль відіграє і їх зовнішній вигляд, який сподобається дитині. Також вони повинні відповідати її віку, щоб дитина могла спокійно користуватися шафою або комодом і спокійно діставати навіть до верхніх його полиць.