Неординарні дизайни в продукції Opinion Ciatti

Є люди, які віддають перевагу простому і лаконічному дизайнові у стилі мінімалізм. Є ті, кому до душі абсолютна розкіш класики. Є ті, хто відчуває себе комфортно в інтер’єрі в стилі кітч. А є ті, хто любить експериментувати, поєднувати, вносити незвичайні нотки в звичайний інтер’єр. Якщо ви ставитеся до категорії останніх, то вам неодмінно варто звернути увагу на неординарні дизайни в продукції Opinion Ciatti. Дизайнери цього бренду вміють дивувати, що неодноразово відмічається професійними нагородами в сфері дизайну, а також успішними продажами, що є ще більш істотним показником.

Неординарные дизайны в продукции Opinion Ciatti

Колекція стільців Mammamia бренду Opinion Ciatti

Навіть за допомогою звичайного стільця бренд Opinion Ciatti ддає можливість самовираження. Хоча, звичайно, ми поквапилися зі словом Звичайний. Колекцію стільців Mammamia бренду Opinion Ciatti назвати звичайною дуже важко. Дві барних варіації Mammamia Stool і Mammamia High при однаковій формі сидіння створюють абсолютно різний настрій. Вони як день і ніч, як чоловік і жінка. Кожен неповторно чарівний в своєму амплуа. Ну, а «шипований» стілець Mammamia Punk взагалі вище усіляких похвал. Його полюбили навіть ті, хто дуже далекий від панківского руху.

Дзеркало The Freedom! family бренду Opinion Ciatti

Все частіше і частіше з екранів телевізорів, під час заходів і суспільних подій підкреслюються питання гендерної відмінності, самоідентифікації. Колекція дзеркал The Freedom! family бренду Opinion Ciatti випускається в трьох варіаціях – Female, Male, Genderless. Дизайнерка Roberta Colombo, яка створила цю колекцію, пропонує не покладатися на громадську думку, стереотипи або інші нав’язані поняття. Просто будьте собою і насолоджуйтеся цим! Оригінальний дизайн цієї колекції був відзначений і визнаний гідним нагороди COVETED AWARDS ‘6TH EDITION в номінації Найкраще дзеркало.

Неординарные дизайны в продукции Opinion Ciatti

Дзеркало Selce бренду Opinion Ciatti

Ким би ми були, якби еволюція пішла іншим шляхом? З’явилося б розумне життя на нашій планеті? Може бути домінуючою расою на Землі стали б ворони, якби не з’явився Homo sapiens? Можливо на такі філософські думки наштовхне вас дизайн дзеркала Selce бренду Opinion Ciatti, яке нагадує перше знаряддя виробництва, винайдене людством, кремнієвий тесак. А може вас просто порадує таке оригінальне інтер’єрне рішення і ви знайдете йому місце у вашій оселі.

Неординарные дизайны в продукции Opinion Ciatti

Вішак Senzatempo бренду Opinion Ciatti

Якщо ви вважаєте, що для комфортної фіксації і розміщення речей вам потрібен вішак з гачками, то бренд Opinion Ciatti з превеликим задоволенням і чудовою витонченістю легко переконає вас у цьому. Вішак Senzatempo, виготовлений із спаяних кілець у вигляді ланцюжка, не тільки неймовірно зручний, але ще й дуже ефектний. Сміємо припустити, що такий дизайн неодмінно приверне увагу, якщо використовувати його не тільки вдома, але і для комерційних проектів.

Неординарные дизайны в продукции Opinion Ciatti

Вішак La Cima3 бренду Opinion Ciatti

Цей вішак має гачки. Але їх базою слугує абсолютно незвична для таких меблів річ – спортивний канат. Вішак La Cima3 бренду Opinion Ciatti здійснює неодмінний фурор. Але радимо його кріпити досить міцно, так як діти незмінно намагаються використовувати його у вигляді іграшки або гойдалки.

Неординарные дизайны в продукции Opinion Ciatti

Вішак Ramo бренду Opinion Ciatti

Якщо роги оленя або лося можна використовувати в якості вішака для капелюхів, то чому б сам вішак не стилізувати під гілки дерева? Таку ідею бренд Opinion Ciatti досить успішно втілив у дизайні вішаку Ramo, виготовленого з металу.

Неординарные дизайны в продукции Opinion Ciatti

Вішак Chaperon бренду Opinion Ciatti

Дизайн вішаку Chaperon бренду Opinion Ciatti здасться вам звичайним. Але тільки на перший погляд. Коли ви підійдете ближче, то переконаєтеся, що навіть звичайнісіньке бренд Opinion Ciatti може перетворити на щось незвичайне. Те, що вам здалося простими обмежувачами на кожному ріжку вішаку, насправді є маленькими дзеркальцями. Хочете переконатися, що виглядаєте чудово? Просто підійдіть ближче.