Меблі для дитячої кімнати

Часто думаючи про вибір речей для своїх дітей батьки віддають перевагу речам простим і зручним. Вони встигають подумати і про якість, і про ціну, і про матеріал. Меблі для дитячої кімнати також не виняток.

Тільки ось самим дітлахам такі критерії вибору мало зрозумілі. Їм куди важливіше, щоб їх кімната була обставлена ​​яскраво, з картинками улюблених героїв на стінах і мала величезний простір для ігор.

Можливо, звичайно праві саме батьки. Але живуть то серед цих речей саме діти. Було б не справедливо позбавляти їх вибору. У дитячій дитина – сама собі господар, вона вважає цю територію своєю. Тут вона розвивається, дорослішає, грає і вчиться.

Вибираючи дитячі меблі в Києві, слід відштовхуватися саме від цих чинників. Речей в дитячій не повинно бути багато, зате вони повинні бути високої якості. Це допоможе зберегти їх в цілості під час гучних ігор і дозволить дітям бігати і стрибати, скільки їм захочеться.

Найкраще, якщо ліжко, стіл і стільці будуть відповідати віку вашого чада. Так дитині буде зручніше. Ідеальним в цьому випадку буде придбати меблі, що трансформуються. Ліжко, здатне змінювати розміри, столи і стільці з регульованою висотою, інші речі подібного плану.

Дуже важливо з якого матеріалу виготовлені меблі. Слід віддавати перевагу екологічності і натуральності. Кращим матеріалом є деревина. Слід враховувати і те, що матеріал повинен легко відмиватися, не бути крихким і швидко не бруднитися. Те ж саме стосується і постільної білизни, килимів. Не варто купувати пухнасті, довгі і світлі килими. Також не підійде і м’які меблі, які важко відчищуюються. Все ж це кімната дитини і прибиратися доведеться часто.

Особливу увагу варто приділити світлу. Його має бути багато. Кімната повинна бути добре освітлена як удень, так і вночі. Не варто забувати того, що діти часто бояться темряви, і нічник біля ліжка буде доречним. Додати світла допоможуть і світлі, ніжні відтінки стін, підлоги і стелі.

Ну, а найважливіше в дитячій кімнаті – це безпека. Пустуючи, діти не стежать за рухами, не контролюють себе. В результаті часто падають і вдаряються. Щоб убезпечити дитину від всіляких травм, слід врахувати це і в обстановці дитячої. Всі елементи з металу краще змінити на пластик. Він куди більш безпечний в цьому випадку. Не варто купувати тумби, шафи і полиці з дзеркалами або склом. Взагалі матеріалиматеріали, що легко б’ються і здатні порізати малюка, з цієї кімнати краще видалити. Крім цього, шафи не повинні бути високими, щоб дитині не доводилося дертися і балансувати на висоті, намагаючись відшукати потрібну річ.