Як купити вітальні з Італії і не бути обдуреним?

Як купити вітальні з Італії і не бути обдуреним? Це питання в даний час є більш ніж актуальним. І це не дивно, так як завжди існує велика ймовірність придбання підробки. Отже, спробуємо розібратися.

Як купити італійські меблі, а не купувати за ціною оригінального виробу низькоякісну імітацію..

Сьогодні ні для кого із співвітчизників не є секретом те, що велика частина ексклюзивних меблів виробляється в Китаї, Малайзії або Таїланді. По-своєму, це непогано, особливо, якщо ця продукція, крім не найвищої якості, відрізняється доступними цінами і тому може бути куплена більшістю середньостатистичних громадян. Все йде набагато гірше, якщо ці недорогі класичні меблі в вітальню комплектуються биркою “Made in Italy” і реалізується в великих меблевих салонах за завищеними цінами.

Кілька слушних порад, які дозволять купити дійсно якісні меблі за адекватними цінами і уникнути придбання підробки.

Порада перша: можна придбати італійські меблі, вироблені за ліцензією. Велика кількість пошукових запитів – меблі для спалень Італія зайвий раз підтверджує те, що на території України дійсно виготовляються якісні ліцензійні італійські меблі.

Вибираючи італійські меблі, вироблені в Україні, ми не надаємо довіри вітчизняному виробнику. Ні, насправді, ми довіряємо західноєвропейським технологіям, які внаслідок грамотної маркетингової стратегії прижилися на території України. Знову ж таки, роблячи свій вибір на користь італійської продукції, виготовленої в Україні, ви отримуєте гарантію заводу-виготовлювача, отже, можна розраховувати на якісний сервіс, що надається за місцем проживання.

Порада друга: важливий момент – це те, де ви купуєте меблі. Зрозуміло, меблі, придбані на ринку, за замовчуванням не можуть бути виробленими в Італії. Втім, купити італійські меблі вітчизняного виробництва на ринку також можна дуже рідко.

Отже, якщо ви хочете купити не ліцензійні, а оригінальні італійські меблі?

Який вихід з цієї непростої ситуації? Зрозуміло, дієвим способом придбання оригінальної продукції є відвідування фірмових салонів і дилерських центрів. Комерційні представництва провідних італійських меблевих брендів поступово з’являються в більшості великих українських міст і в Інтернеті. Тому насправді підстрахуватися від покупки підробки не так вже й складно.