Foliae і Tab.U – дивовижні колекції Opinion Ciatti

Справжнє мистецтво дизайну полягає в тому, щоб ідеально підібрати всі складові і створити гармонійний і красивий інтер’єр. Бренд Opinion Ciatti значно спрощує цю задачу, створюючи колекції, в яких можна знайти меблі, світильники та декор, об’єднані спільними елементами дизайну. Сьогодні ми представляємо вам Foliae и Tab.U – дивовижні колекції Opinion Ciatti, які вражають своєю оригінальністю і стилем. Сподіваємося, що вони подарують вам натхнення для прекрасних інтер’єрів.

Колекція Tab.U

Колекція Tab.U була розроблена для бренду Opinion Ciatti дизайнером Bruno Rainaldi. Її відмінною рисою є металева обробка, яка нагадує зім’ятий папір. Вона здається неймовірно крихкою і трохи «живою», як ніби метал плавиться і ще не набув форми, задуманої дизайнером. Така навмисна незавершеність і привертає увагу.

Дзеркало Tab.U бренду Opinion Ciatti

Якщо ви шанувальник фантастики, то дзеркало Tab.U брендe Opinion Ciatti буде вам нагадувати портал в інший світ або інший вимір. Бо аж занадто його дизайн підходить для такого явища. Можливо, хтось із творців фільмів, це теж помітить. Але навіть за умови того, що вам чужі фантастичні світи, це дзеркало може вам сподобатися за оригінальний і дуже вражаючий дизайн. Воно випускається в трьох розмірах і дуже стильно виглядає у вигляді композицій з декількох штук. Це може бути поєднання різних габаритів, а може бути і орнамент з дзеркал одного розміру.

Підвісний світильник Tab.U luce бренду Opinion Ciatti

Підвісний світильник Tab.U luce бренду Opinion Ciatti кріпиться всього лише на кількох ледь помітних кабелях. А плафон має ту саму обробку з «живого» металу. Таким чином здається, що ця розплавлена золота або срібляста маса просто застигла в повітрі. Вельми ефектно, з огляду на досить масштабні габарити цього світильника – в довжину плафон складає 122см.

Кавовий столик Tab.ulino e Tab.ulone бренду Opinion Ciatti

Кавовий столик Tab.ulino e Tab.ulone бренду Opinion Ciatti висуває справжній протест. Це дизайн для бунтарів, які не бояться кидати виклик. Адже цей столик так виразно нагадує зім’яту алюмінієву банку. Особливо в сріблястому кольорі обробки.

Стілець Tab.u бренду Opinion Ciatti

У комплект до кавового столику з колекції Tab.u бренду Opinion Ciatti пропонується стілець, який може бути використано і як приставний столик і який ще більше нагадує зім’яту банку. Адже цей варіант більш високий і з меншим радіусом сидіння – стільниці. Якщо вам дійсно хочеться кинути виклик – влаштуйте контрольований безлад за допомогою цих стільців. Нехай частина з них буде лежати або розташовуватися під кутом, тоді ви досягнете дійсно приголомшливого ефекту.

Foglia и Tab.U

Колекція Foliae

Дизайнером колекції Foliae бренду Opinion Ciatti є Roberto Mora. Він надихнувся природною особливістю листя дерев об’єднуватися і створювати незвичайні по красі об’ємні фігури. Як умілий садівник він розгледів в хаосі красу і ушляхетнив її, створивши надзвичайну колекцію, в якій ви знайдете бра і кавові столики.

Foglia и Tab.U

Бра Foliae wall lam бренду Opinion Ciatti

Для нас колекція Foliae – це думки про літо. Особливо в дизайні бра Foliae wall lamp бренду Opinion Ciatti. У ньому довгасті листки «звалені купкою», а за ними криється джерело світла. Коли лампа включається, промінчики світла пробиваються крізь листя. Таке можна побачити сонячним літнім днем в лісі, якщо подивитися крізь крони дерев. Або коли листочки, що впали на поверхню озера, вітром здуваються в невеликий острівець.

Кавовий столик Foliae table бренду Opinion Ciatti

Невеликий кавовий столик Foliae table бренду Opinion Ciatti в лаунж варіанті ідеально підійде для вітальні. Його широкої поверхні стільниці вистачить, щоб розмістити чашки з чаєм, вазочки з печивом, цукерками та джемом. А за відсутності гостей його можна доповнити вазою зі свіжими квітами.

Кавовий стіл Foliae бренду Opinion Ciatti

Кавовий стіл Foliae бренду Opinion Ciatti в більш вузькій і високій версії більше підійде для спальні в якості приставного столика. На нього зручно покласти книгу, планшет, телефон або журнал, які ви читали або переглядали перед сном. Так само він підійде для розміщення настільної лампи або пристрою, що відтворює звуки моря, лісу або океанського припливу, які дозволять м’яко зануритися в приємні сновидіння.