Дзеркала з оригінальним дизайном

Дзеркала з оригінальним дизайном – це прикраса інтер’єру, а не просто шматочок інтер’єру, де ви можете переконатися у власній привабливості. Де ви знайдете місце для такого декору залежить тільки від вас, так як дизайнери постаралися забезпечити нас варіантами на всі випадки життя. Для кріплення на стіні або стелі, в шафі або установки на підлозі. Приміщення, де вам знадобиться побачити власне відображення, так само не обмежуються холом або вбиральнею. Експериментуйте з задоволенням!

Зеркала с оригинальным дизайном

Дзеркало EKERO бренду PORADA

Сидите на дієті, ретельно балансуєте харчування, займаєтеся спортом або просто стежите за підтягнутим і спортивним видом своєї фігури? Тоді дзеркало EKERO бренду PORADA саме для вас. Тонке і витончене, що нагадує струнку фігуру, розташоване на стильній мармуровій підставці. З таким дзеркалом додаткові стимули для підтримки форми вже не потрібні.

Зеркала с оригинальным дизайном

Дзеркало Cercine бренду Sevensedie

Можливо, дизайн дзеркала Cercine бренду Sevensedie постане перед вами не дуже функціональним, але звинуватити його у відсутності стильності точно не можна. Невелике коло основного полотна дзеркала оточує дзеркальне широке кільце. Так, ви завжди можете побачити своє відображення в центральній частині, а бічна буде служити оригінальним декором.

Зеркала с оригинальным дизайном

Дзеркало ANITA бренду BORZALINO

Широкий шкіряний ремінець, на якому висить витончена підвіска. Така нехитра прикраса подобається досить великому числу дівчат. Тому дзеркало ANITA бренду BORZALINO, що повторює цей нехитрий дизайн, так само має припасти до смаку багатьом покупцям. У лінійці цих дзеркал є вибір ремінців різного забарвлення і довжини. Дзеркала можуть бути як круглої, так і краплевидної форми.

Дзеркало GOLDEN BIG бренду OZZIO

Велике настінне дзеркало GOLDEN BIG бренду OZZIO знадобиться для створення невеликого акценту в інтер’єрі. Для невеликої пустотливої нотки в строгому антуражі. Такий ефект досягається завдяки дерев’яній рамці, яка повторює силует дзеркала, але трохи зміщена щодо його осі.

Дзеркало Farfalle бренду Mauro Ferretti

Персональне цілорічне літо можливе. Для цього візьміть дзеркало Farfalle бренду Mauro Ferretti з витонченою золотою рамою, прикрашеною метеликами, і поставте поруч дві великі підлогові вази з квітами. Невелика лавка або затишне крісло дозволять занурюватися в атмосферу відпочинку в будь-який зручний час.

Дзеркало RECALCATI бренду Vittoria Frigerio

Ви знаєте, що таке ширма, і ви знаєте, що таке настінне дзеркало. А ось ширму з настінним дзеркалом, об’єднаних в єдиному дизайні, вам, швидше за все, не доводилося бачити. До цього моменту. Оскільки бренд Vittoria Frigerio чудово втілив цю ідею в дизайні моделі RECALCATI. Необхідний акцент в приміщенні або оригінальний спосіб його зонування – ось вам гарне і стильне рішення.

Зеркала с оригинальным дизайном

Дзеркало PLANET 0 бренду EXENZA

Дизайн, в якому враховано всі, – це про дзеркало PLANET 0 бренду EXENZA. У ньому є стиль, краса, елегантність і якість. У ньому є оригінальність: кріплення до стелі і кругле кільце трохи меншого діаметру, ніж полотно дзеркала. Функціональність – це кільце можна використовувати як тримач для рушників або для шарфів і шалей, додаткового декору. Таким чином, дзеркало ідеально підійде і для холу, і для ванної, і для спальні або вітальні.

Дзеркало Emerald бренду Cattelan Italia

Форма багатокутника, широкі фаски по периметру, які виконані у вигляді дотичних паралелепіпедів з різною величиною сторін, надають дзеркалу Emerald бренду Cattelan Italia схожість з дорогоцінними каменями. Їх ідеальні грані безумовно красиві. У лінійку дзеркал включені моделі з різними пропорціями, передбачено горизонтальне і вертикальне кріплення.