Яскраві новинки 2021

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки, дивитися на досягнення та будувати плани на наступний рік. Ми вирішили не чекати календарного завершення року, щоб показати вам, якими дивними дизайнерськими рішеннями порадували нас цього року відомі бренди. Представляємо вашій увазі яскраві новинки 2021 року.

Яркие новинки 2021

Світильник Bonfire Stripes бренду Gallotti&Radice

Колекція світильників Bonfire бренду Gallotti&Radice справила справжній фурор. Дизайн, який був винайдений ще в минулому столітті, знайшов втілення в сучасних лампах, в яких зберегли легкий наліт ретро. Цього року колекція поповнилася новою моделлю: світильником Bonfire Stripes, який отримав свій індивідуальний малюнок плафона. Саме вертикальні смужки, що надають унікальності цієї моделі, і стали основою для її назви.

Письмовий стіл Macis бренду Opinion Ciatti

Функціональність, зведена в найвищий ступінь, при цьому має дуже лаконічний дизайн. Дизайн письмового столу Macis бренду Opinion Ciatti справді геніальний. І це відзначають не лише захоплені покупці, а й професійна спільнота. Так, цей дизайн був відзначений у рейтингу дизайну ADI Design Index 2021. А наступного року цей стіл претендуватиме на престижну премію Compasso d’Oro. А поки що ми у великому захваті: зміна площі робочої поверхні за допомогою динамічних бічних панелей, спеціальна площина для кріплення записок, нотаток, фото, зручний висувний ящик. Мінімум деталей та стільки можливостей!

Крісло Velis бренду Potocco

Колекція крісел Velis бренду Potocco, виготовлена ​​з горіха каналето, отримала позитивну оцінку у споживачів. Особливо у варіанті дизайну з яскравим контрастним кольором оббивки сидіння. Цього року колекція була доповнена варіантом із масиву ясена, завдяки чому крісло Velis отримало свій особливий додатковий шарм.

Обідній стіл Butterfly Keramik бренду Cattelan Italia

Тема природи для інтер’єрів тримається у тренді вже кілька років. Але саме останні роки актуалізували її до неймовірності. Вимушені обмеження змусили нас цінувати можливість вільного пересування, милування красою природи. Тому не дивно, що обідній стіл Butterfly Keramik бренду Cattelan Italia, в якому металева база ніжки стилізована під крила метелика, набув досить широкої популярності.

Журнальний столик Сoral Beach бренду FIAM

Ще одним зверненням до теми природи є журнальний столик Сoral Beach бренду FIAM. У цій моделі стільниця зі скла має незвичайну текстуру поверхні, що нагадує коралові рифи, гострі кути яких пом’якшені впливом води. Металевий відтінок кольору скла додає особливого вишуканості цій моделі. Ми рекомендуємо поєднувати цей столик з меблями з мармуровими або керамічними під мармур елементами, щоб отримати гармонійну та оригінальну композицію.

Колекція меблів P47 бренду Midj

Цього року бренд Midj дав карт-бланш дизайнеру Franco Poli, який вирішив створити інноваційний унікальний дизайн, використовуючи лише 2 матеріали: шкіру та метал. Уникаючи навіть допоміжних речовин для кріплення, таких як клей. Завдяки цьому народилася унікальна колекція меблів P47, в якій назва відображає кількість отворів для кріплення, які були в першому прототипі. Зараз у цій колекції є барні та обідні стільці, кавові столики. Бренд Midj вважає, що це колекція чистого дизайну із сильною та рішучою душею.

Бра CORRADO бренду KARMAN

У бренду KARMAN вже досить велика анімалістична лінійка світильників, яка цього року поповнилася бра CORRADO. Прототипом для цього світильника став могутній бик, голова якого досить реалістично втілена в дизайні лампи. Освітлювальні елементи дизайнер помістив на кінчики рогів тварини, чим надав їй додаткової лютості. Похмурий погляд і невеликий оскал цього світильника нагадають, що до природи слід ставитися дбайливо та уважно.