Wallpaper* design Awards 2021

Щорічно відоме британське видання Wallpaper * ретельно вибирає переможців у величезній кількості номінацій в рейтингу Wallpaper * design Awards. Це можуть бути предмети інтер’єру, будівлі і навіть міста. Головне, щоб вони володіли особливою, видатної харизмою і чарівністю, які оцінять професіонали. Ми представляємо кількох переможців Wallpaper * design Awards 2021 зі сфери дизайну інтер’єрів. Меблі, світильники і декор, які не можуть не захоплювати своєю витонченістю і геніальним дизайном.

Стілець Rope Chair бренду ARTEK

Все геніальне просте. Цю істину в черговий раз підтвердили Ronan & Erwan Bouroullec. Їм прийшла в голову ідея об’єднати гнучкість і пружність морського тросу і твердість металу в мінімалістичному дизайні стільця Rope Chair, створеного для бренду ARTEK. Реалізація ідеї стала настільки приголомшливою, що принесла цілком заслужену нагороду Wallpaper * design Awards 2021. Цей стілець зручний і надійний одночасно. Ті елементи, які можуть доставляти дискомфорт в дизайні звичайного металевого стільця, в моделі Rope Chair ідеально підлаштовуються під форми саме вашого тіла.

Wallpaper* design Awards 2021

Обідній стіл NVL Table бренду MDF Italia

Дизайнером обіднього столу NVL Table бренду MDF Italia є Жан Нувель. Його рішенням було об’єднати тонку стільницю з масивною основою, складеною з двох колон, що стоять поруч. Основа цього столу більше нагадує розколоту навпіл класичну циліндричну колону, у якій вгорі відкололи невелику частину. Дизайн досить оригінальний, але при цьому надає масу варіантів для використання цього столу. Він з успіхом може бути використаний як в приватних, так і в комерційних інтер’єрах.

Диван Ansel бренду Flexform

Диван Ansel брендe Flexform був визнаний кращим в 2021 році в номінації Best Woodcraft. Це дуже стильний і зручний предмет інтер’єру з категорії outdoor. У ньому об’єднали тренди останніх років: натуральне дерево, імітацію використання для виробництва промислових палет і малюнок текстилю оббивки в ретро стилі. Колекція диванів Ansel багата різноманітністю форм і конфігурацій, що дозволить організувати максимально комфортний відпочинок на свіжому повітрі: на дачі, в саду, на веранді, біля басейну або на літній терасі і навіть даху великого будинку.

Лампа Bonfire бренду Gallotti & Radice

Ще один переможець 2021 року, який ненав’язливо проводить паралель між ретро дизайном і сучасними технологіями, – світильник Bonfire брендe Gallotti&Radice. Напівкругла форма плафону, виконана з напівпрозорого матеріалу з рифленою поверхнею, була дуже популярна при виробництві світильників протягом декількох десятиліть минулого століття. Такі лампи можна було побачити в квартирах, в номерах готелів, в ресторанах. Їх дизайн був простим і вишуканим одночасно. Тож не дивно, що він став базою і для сучасного світильника.

Wallpaper* design Awards 2021

Підвісний світильник Infra-Structure Episode 2 бренду FLOS

Освітлення, яке дає можливість для реалізації власної фантазії або втілення всього необхідного функціоналу – безцінне. Світильник Infra-Structure Episode 2 бренду FLOS саме такий. У вас є приміщення нестандартної форми? Вам потрібно зробити освітлення сходів? Ви хочете зробити світловий акцент на якійсь частині інтер’єру або його складової? Сміливо беріть в роботу світильник Infra-Structure Episode 2. Поєднуючи елементи цього світильника можна формувати безліч конфігурацій. Бути оригінальним легко. Бути практичним – ще простіше.

Набір скляного посуду PUCK бренду TOM DIXON

Ще один переможець цього року натякає нам, що представники Wallpaper * активно віддавали перевагу дизайнам, що включають в себе контрастні елементи. Так келихи з колекції PUCK бренду TOM DIXON об’єднані однією спільною рисою – в їх основі кругла чорна скляна «шайба», яка ефектно контрастує з гладким і абсолютно прозорим склом самого келиха. Ця колекція дуже ефектна. Це стиль і краса простих форм.

Wallpaper* design Awards 2021

Обідній стіл Anfora бренду POTOCCO

Греція – дивовижна країна. З прекрасними пейзажами, цікавою історією та вельми гостинними жителями. Ті, хто приїжджає туди хоча б на кілька днів, вже ніколи не зможуть забути емоції і приємні враження, отримані від такої поїздки. Отримати в інтер’єрі частинку Греції і її чарівності допоможе обідній стіл Anfora бренду POTOCCO. Основа у вигляді стилізованої амфори додала дизайну цього столу особливої привабливості.