Вертикальне освітлення

Будинки з високими стелями – це справжня знахідка для дизайнерів освітлення. Тому що це для них як величезне полотно для художника, на якому можна створити справжній шедевр. Вертикальне освітлення – це неймовірної краси світильники, якими неможливо не захоплюватися. Звичайно, ми могли б показати вам безліч приголомшливих люстр, ламп і підвісних світильників, але обмежимося невеликим оглядом, в якому кожен світильник чудовий по-своєму.

Підвісний вертикальний світильник ONDA бренду ZAFFERANO

Нам здається, що якби світло було живою матеріальною істотою, що складається з клітин, то його молекула ДНК могла б виглядати як вертикальний світильник ONDA бренду ZAFFERANO в дизайні, де серед безлічі білих плафонів є вкраплення лілових. Це була б прекрасна істота, як і представлений ZAFFERANO світильник.

Вертикальний світильник Meltdown бренду CAPPELLINI

Прозорі круглі різнокольорові плафони вертикального світильника Meltdown бренду CAPPELLINI в нижній частині мають невелику опуклість. Неначе по плафону стікала вода і зібралася невеликою краплею, що готова зірватися і впасти в будь-яку хвилину. Це відчуття посилюється при включеному світлі, так як саме в цьому поглибленні лежить невелика лампочка. Така конфігурація плафона створює дуже цікавий світловий ефект.

Вертикальное освещение

Вертикальні світильники GOCCE бренду Bonaldo

Завдяки абсолютно прозорим плафонам, які здаються невагомими і крихкими, дизайн світильника GOCCE бренду Bonaldo дуже ніжний і витончений. Ми припускаємо, що створюючи цю лампу, дизайнери могли надихнутися красою перших весняних квітів, які вражають своєю вишуканою крихкістю.

Вертикальні світильники Lulù бренду SYLCOM

Коли крапелька розплавленого скла потрапляє на рівну поверхню, вона починає стрімко розтікатися кругом до тих пір, поки не зустріне обмеження. Це чарівне видовище бренд SYLCOM спробував увічнити в підвісних світильниках Lulù. Кожен плафон складається з двох скляних круглих пластин з рифленою поверхнею, між якими захована лампочка. Коли така лампа включена, то її конструкція і дизайн створюють видимі різнокольорові промінчики, які ареолою розходяться по колу від плафона. Це як ваше маленьке персональне сонечко, яке дарує гарний настрій.

Бра Atlantida бренду Castro lighting

Розсип кристалів, з’єднаних в довгі намиста і розташованих каскадом – це бра Atlantida бренду Castro lighting. Воно виглядає не просто розкішно. Його вишукана краса заворожує і притягує погляд. Поєднання білих і жовтих кристалів і дизайн конструкції цього бра дуже нагадують ювелірну прикрасу – дорогоцінну корону, яка могла б прикрашати голову прекрасної правительки.

Вертикальное освещение

Вертикальний світильник Horo бренду Masiero

Дизайнер Pierre Gonalons, який створив для бренду Masiero вертикальний світильник Horo, був вражений культурною спадщиною однієї з найбільших цивілізацій стародавнього світу. Мова про Єгипет. У мінімалістичному дизайні світильників Horo можна побачити шанування богу сонця Ра і очей Гора, помітити характерні для древньої цивілізації особливості. Сучасні технології та матеріали з поєднанні зі спадщиною предків.

Підвісний світильник Bananas бренду Ginger & Jagger

Тренд останніх років – турбота про навколишнє середовище втілюється різними компаніями по-своєму. Хтось переглядає і видозмінює виробничі процеси, хтось більш ретельно підходить до підбору матеріалів для виготовлення продукції, а хтось проводить активні кампанії в підтримку цього напрямку. Бренд Ginger & Jagger здійснює все із перерахованого і ще в своїй продукції показує, наскільки красивий навколишній світ. Так підвісний світильник Bananas зверне вашу увагу на те, що звичайні листи банану дуже гармонійно впишуться в інтер’єр, якщо оформлені у вигляді лампи.