Think pink

Рожевий колір в інтер’єрі може бути дуже різним. Якщо його дуже багато, то він надає асоціацію з кімнатою дівчинки-принцеси. Але при розумному лаконічному використанні рожевий здатний внести акцент радості, мрії, позитивного настрою. Think pink! Дизайнерські рішення для вас в нашому сьогоднішньому огляді.

Крісло SANTIAGO бренду Tacchini

Крісло SANTIAGO бренду Tacchini дивно легко налаштовує на відпочинок, особливо якщо доповнити його пуфом для ніг з однойменної колекції. Висока спинка, досить широке м’яке сидіння, невисокі підлокітники і невисокі ніжки – це формула дуже зручного крісла. Рожевий колір цієї моделі робить її більш виразною і привабливою.

Think pink

Керамічна плитка Pink Gloss Mosaic бренду Original Style

Відомий бестселер знаходить цілих 50 відтінків сірого в складному характері головного героя, а керамічна плитка з колекції Pink Gloss Mosaic бренду Original Style подарує вам набагато більше відтінків рожевого для створення унікального, оригінального, насиченого яскравими кольорами інтер’єру.

Кавові столики Aspa бренду PULPO

Кавові столики Aspa бренду PULPO також дарують вам цілу гаму відтінків рожевого. Такий ефект досягається завдяки перетинанню і накладенню однотонних рожевих скляних панелей, з яких сформований кожен столик. Під різним кутом, напрямком світла скло «грає» безліччю тонів.

Диван Fringes бренду Munna

Диван Fringes бренду Munna фактично став візитною карткою бренду. Саме в рожевому кольорі він виглядає неймовірно привабливо. Широка бахрома, що оперізує спинку і підлокітники дивана, так нагадує сукні часів великого Гетсбі, що знову ввійшли в моду. А це блиск, гламур, шик, розкіш і нескінченні вечірки.

Think pink

Крісло Chloe бренду DITRE Italia

Дизайн крісл Chloe бренду DITRE Italia демонструє нам 100% ретро: круглий пуф в тканинній оббивці або пуф зі спинкою, що має з зовнішнього боку оббивку в техніці плісе. Пудрово-рожевий колір вносить трохи сучасних ноток, перетворюючи це крісло під позачасове.

Think pink

Настільна лампа Fringe бренду Warm Nordic

Відомий Hans-Agne Jakobsson ще в 60-х роках минулого століття створив ікону стилю, яка знайшла втілення в настільній лампі Fringe бренду Warm Nordic. В рожевому кольорі ця лампа має ніжний і спокусливий вигляд. Вона прекрасно впишеться в інтер’єр спальні, вітальні або прикрасить робочий стіл в жіночому кабінеті.

Настільна лампа Horo бренду Masiero

Акцент давньоєгипетської культури в поєднанні з ніжно-рожевим кольором скла дифузору і золотисто-латунного – обробки робить настільну лампу Horo бренду Masiero практично містичною. Дуже стильний і оригінальний дизайн для поціновувачів лаконічного, але незвичайного.

Дзеркало Bonnet Mirror бренду Houtique

Дзеркало Bonnet Mirror бренду Houtique – це справжній виклик буденності. Поєднання форм, текстур і кольорів створює прекрасний акцентний предмет інтер’єру. Якщо вам не подобаються картини, але ви хочете в інтер’єр зразок сучасного мистецтва – сміливо використовуйте це дзеркало.