Техніка плисе в інтер’єрі

Тканина, складена красивими складочками, використовується для створення одягу вже дуже давно. Така техніка обробки отримала власну назву – плісе. Вона ефектна і красива і має своїх затятих прихильників. Дизайнери інтер’єрів дуже часто використовують прийоми колег зі світу моди, дивовижно точно відтворюючи їх в таких матеріалах як дерево, метал, камінь, скло. Не стала винятком і техніка плісе. Тому ми вирішили створити огляд, в якому покажемо як техніка плісе в інтер’єрі стала не менш затребуваною, ніж в модній індустрії одягу.

Техника плиссе в интерьере

Комод Plisse бренду BAXTER

Лінійка комодів Plisse бренду BAXTER в своєму дизайні не просто використовує техніку плісе, а ще й підкреслює на контрасті її красу. Так половина комода абсолютно гладка, а друга – «в складочку». Для додаткового ефекту ці половини ще можуть бути виконані в різних колірних рішеннях. Саме такий дизайн чудовий для акценту у вітальні або спальні.

Вбудована шафа Plisse бренду Novamobili

Оригінальне рішення щодо застосування техніки плісе знайшов бренд Novamobili при створенні вбудованої шафи Plisse. Приховані механізми і невелике підсвічування роблять цю шафу при закритих дверях схожою на стильне оформлення стіни. Але всередині на вас чекає дуже зручна і функціональна конфігурація полиць і фурнітури, яка порадує самого прискіпливого перфекціоніста.

Підлогова раковина Plisse бренду Antonio Lupi

Часи, коли сантехніка була одноманітна і відрізнялася лише незначними коливаннями розмірів і форм, давно пройшли. Виробники стали більш сміливими не тільки в розширенні колірної бази від білого до будь-якого існуючого відтінку кольору, але і сміливо експериментують з дизайном форм. Так Antonio Lupi створили підлогову раковину Plisse, яка наочно показує, що техніка плісе чудова і в цьому сегменті інтер’єрного дизайну.

Техника плиссе в интерьере

Колекція дрібної побутової техніки Plisse бренду ALESSI

Якщо ви ще не втомилися дивуватися фантазії дизайнерів, то ми для вас підготували ще одну колекцію, що вразила нас технікою плісе. Це дрібна побутова техніка Plisse бренду ALESSI. Насичені колірні рішення, пропоновані виробником, лише в черговий раз демонструють, що рішення надати плісировану форму поверхням чайника, блендера, соковичавниці та інших побутових приладів було дуже вдалим.

Ліжко Drape бренду LAURAMERONI

Ви обов’язково запам’ятайте ліжко Drape бренду LAURAMERONI саме завдяки високому м’якому узголів’ю, прикрашеному оббивкою із безліччю складочок. Вони роблять зовнішній вигляд цього ліжка більш грайливим, але при цьому неймовірно стильним і елегантним.

Пуфи Draper бренду JETCLASS

Для колекції Draper бренд JETCLASS обрав не просто драпірування зі складочками, а й використав градієнтне забарвлення оббивного матеріалу. Так колір бічної частини пуфа плавно переходить від темного внизу до більш світлого або практично білого вгорі. Тих, хто цінує не тільки естетику меблів, але і їх функціональність, порадуємо, що петелька на пуфі Draper дозволить вам легко підняти сидіння, під яким ви виявите місткий ящик. Це дуже зручно, якщо у вашому будинку є маленькі діти, оскільки місць для зберігання іграшок ніколи не буває багато.

Техника плиссе в интерьере

Колекція пуфів Herm бренду Potocco

Виробники одягу знають, що, застосувавши техніку плісе, можна створити універсальну модель сукні, яка буде по-своєму шикарно виглядати на будь-якій фігурі. А бренд Potocco довів це в своїй колекції пуфів Herm, де є вибір циліндричної або прямокутної форми, більш високих або низьких моделей, з маленьким або великим діаметром / діагоналлю. У всіх варіаціях завдяки складкам на бічній поверхні і широкому стягуючому ременю всі пуфи просто ідеальні.