Португальскі бренди

Якось так склалося, що більшість з нас при словах «меблі з Європи» або «світильники з Європи» автоматично асоціюють цю продукцію з Італією. Так, безперечно, ця країна подарувала нам масу видатних фабрик. Але не Італією єдиною. До речі, багато брендів, які неодноразово чули, ви можете помилково вважати італійськими. І сьогодні ми це покажемо. Познайомимо вас з чудовими виробниками меблів, світильників і декору, батьківщиною яких є Португалія. І ви переконаєтеся, що португальські бренди абсолютно нічим не поступаються прославленим італійським.

Португальские бренды

Торшер Bananas бренду Ginger & Jagger

Чарівний торшер Bananas бренду Ginger & Jagger у вигляді бананового листя виготовляється виключно в золотистій обробці. Такий вибір виробника не буде здаватися дивним, якщо звернутися до міфології Індії, де вважають, що листя банана уособлює родючість. Їх навіть використовують для ритуалів під час весіль. Тому, якщо ви вірите в знаки і символи, то прекрасним способом залучити в будинок достаток і збільшити сім’ю буде придбання торшера Bananas.

Португальские бренды

Ліжко Let’s play бренду Munna

Ліжко Let’s play бренду Munna в своїй назві запрошує пограти. Звичайно, ви в повному праві піддатися цьому заклику, але і без ігор, дизайн цього ліжка обов’язково вас вразить. Звичайно, за рахунок великого м’якого і високого узголів’я, яке виступає далеко за межі бази з матрацом. Воно має трохи вигнуту форму, як би обмежуючи простір і захищаючи сплячих. І дійсно, така конструкція буде додатковим шумопоглиначем, що зовсім не зайве для міцного сну.

Португальские бренды

Колекція Monroe бренду Bessa Design

Натхненні жіночою красою дизайнери дуже часто дарують нам чудові предмети інтер’єру. Бренд Bessa Design не став винятком. Але свою колекцію меблів і світильників Monroe він, як ви вже, звичайно, здогадалися, створював під враженням незабутньої Мерилін. А точніше її чарівних ніжок. Саме вони виблискують в якості основних елементів в торшерах, бра і консолях цієї колекції. Світильникам особливої чарівності додає стилізований під плаття абажур.

Обідній стіл ORCHARD бренду PRADDY

Віртуальне запрошення в Сінгапур пропонує португальський бренд PRADDY, нагородивши модель обіднього столу назвою ORCHARD. Адже саме таку назву носить знаменита торгово-розважальна вулиця і її околиці в Сінгапурі. Чому такий вибір? Можливо, через те, що в перекладі ця назва означає фруктовий сад, а переплетені металеві прути, що з’єднують ніжки цього обіднього столу, так нагадують гілки дерев.

Португальские бренды

Бібліотека Nara бренду Frato

Португальський бренд Frato є сімейним бізнесом. Зараз його очолює сімейна пара, але їм на зміну підростають чарівні брати-близнюки. До речі, цей факт, можливо, і ліг в основу назви компанії. І відгомони такої теорії можна знайти підтвердженням в продукції фабрики. Наприклад в дизайні бібліотеки Nara бренду Frato. Вона складається з двох шаф, які як би дзеркально відображені. При цьому кожна шафа є повноцінним предметом інтер’єру і може використовуватися окремо.

Португальские бренды

Підвісний світильник Halo бренду Castro lighting

Чесно кажучи, ми не дуже зрозуміли, чому бренд Castro lighting обрав для колекції світильників Halo таку назву. Оскільки саме так називається дивне природне явище, коли в атмосфері, завдяки заломленню світла через кристали льоду, видно великі різнокольорові кола. Це як веселка, тільки сферичної форми і дуже чітко виявлена. Можливо, такий вибір був зроблений через незвичайну форму плафонів в світильниках цієї лінійки, які особливим чином розсіюють світло.

Португальские бренды

Колекція стільців Pierre бренду Jetclass

Португальським брендам напрочуд вдало вдається переосмислювати ретро дизайн і гармонійно адаптувати його в сучасні інтер’єри. Зверніть увагу на колекцію стільців Pierre бренду Jetclass. Їх дизайн не можна однозначно віднести до якого-небудь періоду часу. Так майстрам бренду вдалося створити прекрасну позачасову лінійку меблів.

Підвісний світильник ROYAL бренду Castro Lighting

Світильники з каскадом звисають кришталевих підвісок, здавалося б вже пережили пік своєї слави і популярності. Але бренд Castro Lighting знайшов спосіб повернути їм колишню славу. І цей спосіб дуже елегантний і простий. Кільця різного діаметру, що спускаються нижче і нижче, було розташовано під різним нахилом. Так знайомий силует придбав новий вид і засяяв, в прямому сенсі цього слова, привабливістю в моделі світильника ROYAL.

Стілець Fringes бренду Munna

Оснастити барний стілець довгою пухнастою бахромою – дуже вдале рішення. Оскільки саме такий ретро-елемент відроджує в пам’яті прославлені галасливі вечірки, коли були в моді сукні з бахроми. І нехай практично ніхто з нині живих, звичайно, не був свідком цих заходів 20х років минулого століття, завзятий настрій їх атрибутів незмінно відчутно в інтер’єрі. До речі, циклічність моди звела сукні з бахроми в тренд осені минулого року. Що надає колекції Fringes бренду Munna додаткової чарівності.