Переможці премії Compasso d’oro

Compasso d’oro – це дуже престижна премія в сфері промислового дизайну, яка присуджується з 1954 видатним предметам, виготовленим в Італії. Понад 300 об’єктів було відзначено цією нагородою за майже 70-річний період. Частина з цих предметів увійшла в колекцію Premio Compasso d’Oro ADI, що експонується в Мілані і визнана національним надбанням Італії. У нашому сьогоднішньому огляді – переможці премії Compasso d’oro, відмічені нагородою нещодавно.

Підвісний світильник Arrangements Line бренду FLOS

Світильники Arrangements Line бренду FLOS прекрасні тим, що надихають на творчість. Кожен окремий елемент цієї колекції простий і лаконічний. І дизайнери рекомендують вам проявити трохи фантазії і скласти композицію, щоб цей світильник постав в його повній дивовижній красі балансу.

Робочий кабінет WOODS бренду FANTONI

Якщо є меблі, які налаштовують на робочий лад, залишаючись при цьому елегантними і красивими, то це колекція для робочого кабінету WOODS бренду FANTONI. Абсолютно не важливо, який у вас простір для організації робочого місця – величезна кімната або невеликий куточок у вітальні квартири – в колекції WOODS ви знайдете всі необхідні елементи, щоб створити функціональний, зручний і красивий робочий простір.

Ліжко Nathalie бренду FLOU

Здавалося б таке просте рішення, але саме воно стало відмінною рисою ліжка Nathalie бренду FLOU і принесло йому престижну нагороду в сфері дизайну. Мова, звичайно про банти-зав’язки, які прикрашають чохли на великих подушках в узголів’ї цього ліжка. Але таке дизайнерське рішення – не єдина перевага цієї моделі. Вибираючи ліжко Nathalie, ви можете зупинити свою увагу на конфігурації з ніжками, без, з контейнером для білизни. На вибір пропонується оббивка з тканини або шкіри. Нахил узголів’я у цьому ліжку можна легко регулювати. Фабрика продумала все, щоб використання цих меблів приносило не тільки естетичне, але і функціональне задоволення.

Победители премии Compasso d'oro

Настільна лампа Satellight бренду Foscarini

Ви любите космос? Дивитесь із задоволенням передачі про його освоєння, стежите за космічними дослідженнями або вас просто заворожує краса зоряного неба? В цьому випадку настільний світильник Satellight бренду Foscarini обов’язково приверне вашу увагу. Його незвичайний дизайн у вигляді прозорої колби, що утримує біля вершини кулю, що світиться, заворожує. Здається, що варто зняти ковпак, і маленька іскорка злетить високо-високо, щоб радувати своїм світлом з небосхил.

Підлогова раковина Intreccio бренду ANTONIOLUPI

Природа дивовижна і неймовірно талановита, але дизайнери не відстають у своїй геніальності і створюють справжні шедеври. Наприклад, як у випадку з підлоговою раковиною Intreccio бренду ANTONIOLUPI. Вона неймовірно прекрасна. Мармурові чаші у формі квіток складені одна на іншу в шаховому порядку і зменшуються ближче до основи. Але це ще не все. Під кожною чашею вбудовані джерела світла, які надають дизайну раковини особливої вишуканої краси. За відчуттями це можна порівняти з чарівною красою Памуккале.

Підлогове крісло-мішок Sacco бренду Zanotta

Якщо є винятковий улюбленець, який підкорив серця від малого і до великого, то це підлогове крісло-мішок Sacco бренду Zanotta. Цей дивовижний дизайн припав до смаку настільки, що крісла Sacco можна побачити абсолютно в будь-якій обстановці. Їх беруть для квартир і дач, для терас готелів і лаунж-зон готелів, їм обладнують майданчики для відпочинку на свіжому повітрі і в бізнес-просторах, вони часті «гості» в інтер’єрах коворкінгів і громадських центрів.

Торшер Arco бренду Flos

Дизайну торшера Arco бренду Flos більше 60-ти років. Але це не помилка, що він завершує нашу вибірку переможців премії Compasso d’oro, які отримали нагороду нещодавно. Приймаючи рішення про нагородження, тепер беруться до уваги не тільки сучасні зразки дизайну, але й ті, які стали іконою стилю. Таке видатне досягнення обов’язково слід відзначати. А торшер Arco бренду Flos настільки унікальний, що став позачасовим. Змінюються мода, стилі, але цей дизайн дивно гармонійно вписується в найсучасніші інтер’єри.