Plastic – fantastic

Часи, коли пластикові меблі та світильники вважалися дуже дешевими і непрезентабельними, пішли в далеке минуле. Звичайно, є широкий спектр продукції, яка ще залишилася відповідати давнішнім стереотипам. Але з тих пір, як практичним, зручним і досить функціональним матеріалом зацікавилися світові виробники, пластикові меблі та світильники вийшли на абсолютно новий рівень. Такі предмети інтер’єру ніяк не назвеш дешевими. І вже точно не непривабливими. Це справжні шедеври, ім’я яким Plastic – fantastic.

Світильник Penelope бренду MYYOUR

Любов, яка на багато століть пережила тих, хто її відчував, заслуговує на те, щоб бути увічненою. І пластиковий світильник, який прослужить не один десяток років, непоганий варіант для цієї мети. Тонка жіноча фігурка, весь силует якої пронизаний очікуванням і тугою за коханою людиною, – це світильник Penelope бренду MYYOUR. Дивлячись на нього, легко забути, що він з пластику, що це просто світильник. Адже це легенда, що ожила та яка буде надихати на вірність не одне покоління жінок.

Plastic –fantastic

Барні стільці Etoile Bar бренду Green Srl

Повітряний і елегантний дизайн пластикових стільців Etoile Bar бренду Green Srl зробив їх улюбленцями власників кафе, ресторанів і готелів. Широка колірна гамма дозволяє урізноманітнити інтер’єр, робити акценти і створювати свої власні унікальні композиції. Цей італійський бренд може похвалитися продажами в багатьох країнах світу, де його продукція набуває все більшої популярності.

Бібліотека Turtle carry бренду QEEBOO

Найпростіший спосіб прищепити дитині любов до книг – зацікавити її. І першим кроком може стати оригінальна бібліотека Turtle carry бренду QEEBOO. Черепашка, на спині якої складені книги, обов’язково завоює серце і стане улюбленицею майбутнього читача. Перетворіть навчання на гру і ви побачите, як швидко і легко засвоюються знання, як дитина сама поступово проявляє інтерес до читання.

Обідні столи OSTE бренду Colico

Здається, що обідні столи OSTE бренду Colico створені з кришталю, а не прозаїчного пластику. А справа у витонченому дизайні, який абсолютно змінює реальність, переносячи нас в атмосферу розкішної казки. У колекції є як прямокутна, так і кругла модель. Кожна з них прекрасна і вишукана.

Колекція Adan бренду VONDOM

Стільчики, приставні столики, вази – все це колекція вуличних меблів з пластику Adan бренду VONDOM. У суворих чоловічих обличчях, які втілилися в стильні пластикові меблі можна помітити риси подібності із загадковими скульптурами з острова Пасхи. Або, якщо ви стежите за престижною премією Оскар, то помітите, що обличчя такої бажаної для акторів статуетки теж чимось нагадує колекцію Adan. Яку б схожість ви не знаходили в силуеті цих меблів, вона у всіх варіаціях стильна і оригінальна.

Колекція ламп Cerimony бренду SLAMP

Колекція світильників Cerimony бренду SLAMP внесла нове розуміння того, як може виглядати класична розкішна люстра або бра. Якщо ми звикли, що це зазвичай кришталеві підвіски, латунь або позолота, то виявилося, що 100% пластик може виглядати не менш розкішно. Прообразом для цієї колекції послужив крій вечірніх жіночих суконь з драпіруванням і декольте, вишуканий чокер із перлин. Вся ця колекція пронизана жіночністю і присвячена жіночій красі.

Торшер KABUKI бренду KARTELL

Традиційний японський театр кабукі – це завжди загострення пристрастей і емоцій. Тож не дивно, що для пластикового торшеру KABUKI бренд KARTELL обрав саме таку назву. Він викликає цілий шквал емоцій – від захоплення до легкого побоювання, що ця краса може виявитися крихкою. Але всі сумніви розвіюються при безпосередньому знайомстві з цим шикарним світильником.