Оздобення Noce Canaletto

Горіх каналето або американський горіх – один з улюблених матеріалів виробників меблів. Текстура цієї деревини має настільки красивий натуральний малюнок і колір, що не вимагає яких-небудь додаткових дій для її поліпшення. Досить просто обробити матеріал для збереження його природних властивостей, і ви отримаєте прекрасний фасад для будь-якого предмету інтер’єру. Оздоблення Noce Canaletto надає меблям особливу чарівність. Переконатися в цьому ви зможете в нашому огляді.

Меблі Porada

Якісні і красиві меблі робить досить велика кількість фабрик. Але мало хто з них вміє зробити так, щоб в їх вироби закохувалися з першого погляду. Бренд Porada освоїв цю магію чудово. Його маркетологи зрозуміли, що подарувавши глядачеві яскраву емоцію, вони назавжди завоюють серця і знайдуть постійних покупців. І варто зазначити, що обробка Noce Canaletto – це найпопулярніша опція у цієї фабрики.

Меблі Porada

Рекламна компанія LEARN, LIVE, DREAM настільки емоційно насичена, що змушує повертатися до неї знову і знову. При цьому ви нескінченно закохуєтесь не тільки в створений майстрами бренду Porada образ, але і в красиві, сучасні і елегантні меблі, яка є повноцінним учасником реклами, а не її фоном.

Меблі Porada

Особлива привабливість створеного брендом Porada світу полягає в тому, що ми можемо переконатися не тільки в красі, а й функціональності продукції бренду. Нам ненав’язливо показують і комерційні, і житлові інтер’єри, різні вікові групи споживачів. І кожній з створених ситуацій ми відзначаємо абсолютну гармонію, важливою частиною якої є меблі Porada.

Крісло Velis бренду Potocco

Бренд Potocco використовував можливість продемонструвати вишукану красу горіха каналето, створивши модель крісла Velis, в якому зовнішня частина спинки – це неприкритий оббивкою масив дерева. Таким чином крісло і м’яке всередині, і красиве зовні. Що є його безперечною перевагою.

Отделка Noce Canaletto

Колекція меблів Wallis бренду VOLPI

Бренд VOLPI використовував горіх каналето для створення колекції меблів Wallis, яку можна використовувати практично у всіх просторах житлового будинку. Шафи і шафки, стелажі і тумби, комоди і полки з шикарними дерев’яними панелями можуть стати частиною сучасного інтер’єру вітальні, спальні, кабінету, холу або кухні.

Отделка Noce Canaletto

Ліжко YORK бренду Grilli

До створення ліжка YORK бренд Grilli підійшов досить грунтовно. Масивне узголів’я з горіха каналето може бути виконано в декількох варіаціях. Якщо вам потрібне ліжко, в якому ви будете тільки спати, то обирайте лаконічний варіант, де дерев’яне узголів’я «обіймає» край матраца і має м’яку оббивку в «спальній зоні». Якщо вам необхідно, щоб біля ліжка в найближчій доступності були окуляри, телефон, планшет або книга, то можна вибрати варіант з вбудованими бічними полками. Якщо ж ви віддаєте перевагу перед сном прямо в ліжку почитати книгу, попрацювати на комп’ютері, зручно влаштувавшись і спершись на узголів’я, подивитися фільм, то вам пропонується ліжко з досить великою конструкцією, в що включає тумби і масу поличок.

Отделка Noce Canaletto

Туалетний столик Vanity Table бренду Nomon

Зразок лаконічної функціональності – це туалетний столик Vanity Table бренду Nomon. Його дизайн обмежується невеликою стільницею, дзеркалом, оригінальною підвісною поличкою-скринькою. Вишукану простоту підкреслює ідеально обраний для виготовлення цієї моделі матеріал – горіх каналето.