Осінь 2021 в інтер’єрі

Осінь неймовірна. Її краса і щедрість заворожують, потрібно лише встигати нею насолоджуватися. І нехай іноді мрячить дощ, нехай часом буває досить прохолодно, але зате теплі сонячні дні, яскраві фарби навколишньої природи і можливість гуляти по лісі, збираючи гриби, подвійно цінні. Осінь 2021 інтер’єрі не менш прекрасна, ніж за вікнами будинків і офісів. Запрошуємо вас на нашу осінню онлайн експозицію.

Креденс Walnut бренду Ginger and Jagger

Креденс Walnut бренду Ginger and Jagger відкриває наш огляд відразу з кількох причин. По-перше, він красивий і з оригінальним дизайном ручок. По-друге, він виготовлений з горіха каналето, текстура якого нагадає про красу осіннього лісу. По-третє, назва «горіх» нагадує, що восени природа щедра на величезну кількість горіхів. Які подобаються вам?

Килим Jungle бренду Ginger and Jagger

Маскувальне забарвлення килиму Jungle бренду Ginger and Jagger в коричневих тонах – це палітра пізньої осені. Буйство яскравих кольорів закінчилося, і ми можемо насолоджуватися величезною кількістю відтінків коричневого, в яких без сумніву є своя особлива краса.

Чаша Cratera бренду Ginger and Jagger

Декоративна чаша Cratera бренду Ginger and Jagger у вигляді самотнього золотого листочка дарує легку ностальгію цього літа. Це як прощальний привіт теплим дням бабиного літа, пронизливій чистоті остигаючого вітру і ласкавим променям Сонця, що віддаляється від Землі. Але це і обіцянка, що життя циклічне, а значить рано і пізно ми дочекаємося нового розквіту природи.

Осень 2021 в интерьере

Підвісний світильник Leaf бренду Ginger and Jagger

Підвісний світильник Leaf бренду Ginger and Jagger виконали у вигляді двох розташованих одне над іншим кілець, прикрашених золотими листям. Джерело світла заховане між ними, тому створюється дуже гарний світловий ефект. Світло відбивається від верхнього вінка і промінчиками розсіюється навколо. Лампа виявляється в своєрідному ореолі.

Осень 2021 в интерьере

Декор і гачки для одягу Minifrasca & Minilotus бренду PORADA

Декоративні прикраси для стіни та гачки для одягу Minifrasca & Minilotus бренду PORADA створять у вашому будинку справжню осінь. Квіти і листочки, розсипані в хаотичному порядку, це візитна картка осіннього лісу. А дзеркальна поверхня цього декору дозволить їм змінювати кольори, відображаючи яскравий і мінливий дух осені.

Стілець Lux Gstaad бренду FORNASETTI

Не тільки осінь має право на яскраве самовираження. Наступаючі холоди нададуть таку можливість кожному бажаючому. І бренд FORNASETTI нагадує про це у своїй звичній ексцентричній манері: яскравим і оригінальним дизайном стільця Lux Gstaad, де спинка прикрашена прінтом дівчини в яскравій шапці-шоломі з пишним помпоном контрастного кольору.

Осень 2021 в интерьере

Крісло Ella бренду PORADA

Яскраво-червоний, темно-зелений і всі відтінки коричньового – основні кольори осені. Тому не дивно, що крісло Ella бренду PORADA з яскраво-червоною оббивкою сидіння і шикарною текстурою натурального горіха каналето в базі потрапило в наш осінній огляд. Рекламне фото на тлі осіннього лісу лише підкреслює правильність нашого вибору.

Осень 2021 в интерьере

Дзеркало Leaf бренду Ginger and Jagger

Портал в осінь. Так можна назвати дзеркало Leaf бренду Ginger and Jagger з шикарною широкою оправою із золотого листя. Тепер вам не потрібно гадати наскільки вам йде осінь – просто подивіться в своє відображення в цьому дзеркалі. А ми можемо з упевненістю сказати, що воно напевно закохає вас в золоту пору цієї пори року.

Стільчики Rabbit Chair і Rabbit Chair Baby бренду Qeeboo

Меблі з понадмірним рівнем чарівності – це стільчики Rabbit Chair та Rabbit Chair Baby бренду Qeeboo. Вони не тільки подобаються абсолютно всім у будь-якому віці, але ще і є зразковими фотомоделями. Їм личить теж абсолютно все. І осінь в тому числі.