Нова колекція бренду Gallotti&Radice 2021

Не дивлячись на те, що в 2020му році багатьом італійським фабрикам довелося працювати в режимі карантину, а іноді і повністю зупиняти виробництво в зв’язку з протиепідемічними заходами, ми дуже раді, що на початку 2021 року бренд Gallotti&Radice все-таки зумів порадувати нас новою колекцією меблів і світильників. Представлені моделі відкривають можливості по створенню нових унікальних інтер’єрів, які порадують вас оригінальними рішеннями, якісними матеріалами та функціональними можливостями. Новинки бренду Gallotti&Radice 2021 – це нотки сучасної Італії в вашому персональному просторі.

Новинки бренда Gallotti&Radice 2021

Стелаж Hide & Seek бренду Gallotti & Radice

Стелаж Hide&Seek бренду Gallotti&Radice нагадує мініатюрну будівлю з еркерами. Повноту відчуттів додають декоративні обмежувачі, що нагадують бортики перил. Зручність даного стелажу в тому, що його можна використовувати в якості елемента зонування приміщення, так як його елементи розташовані з урахуванням двостороннього доступу. У лінійку цих меблів входить варіація з обертовими напівциліндрами, що додає функціональних особливостей цьому стелажу.

Новинки бренда Gallotti&Radice 2021

Настільна лампа Bonfire бренду Gallotti & Radice

Можливо, дизайн цього світильника нагадає вам популярні за радянських часів бра, які дуже часто використовували в освітленні готельних номерів. Однак в настільній лампі Bonfire бренду Gallotti&Radice виробник зберіг лише полуциліндрічну форму плафону зі скла з неоднорідною поверхнею, що розсіює потік світла. Саме же джерело світла в цій версії цілком сучасне – практичний світлодіод, який економічний у використанні і не нагріває повітря.

Крісло Lilas бренду Gallotti & Radice

Дизайн крісла Lilas бренду Gallotti&Radice виглядає як компактна «коробочка» без кришки і однієї стінки, в яку вкладено дві подушки для сидіння і спинки і яка стоїть на меншій коробочці. Для зручності експлуатації база має м’яку оббивку з пінополіуретану і вогнестійкого поліефірного волокна, а кути і ребра конструкції мають плавні заокруглення. Серед пропонованих варіацій є стаціонарна модель і модель з поворотним механізмом, що дозволяє здійснювати поворот на 180 градусів.

Новинки бренда Gallotti&Radice 2021

Кавовий стіл Monete бренду Gallotti & Radice

Гроші відіграють в нашому житті дуже важливу роль, хоча не всі в цьому зізнаються. Іноді достатньо однієї монети, щоб шальки терезів змістилися в вашу сторону. Та й, напевно, не дарма при жартівливому вирішенні спорів, жеребкуванні використовують все ті ж монети. Кавовий столик Monete бренду Gallotti&Radice створений з розташованих під різним кутом круглих металевих пластин, стилізованих за кольором і формою під монети. Дуже стильне і оригінальне рішення.

Килим Resia бренду Gallotti & Radice

Звичні форми килимів – квадратні, круглі, овальні і прямокутні – вже практично стали архаїзмом. Їх витісняють сучасні асиметричні рішення. Це багатокутники, що дозволяють виявляти фантазію при формуванні інтер’єру. Килим Resia бренду Gallotti&Radice саме такий. У сірому, білому кольорі або кольорі чайної троянди він є абсолютним трендом і спровокує вас на оригінальні рішення в підборі меблів, освітлення та декору.

Новинки бренда Gallotti&Radice 2021

Підвісний світильник Spectrum бренду Gallotti & Radice

Дизайн підвісного світильника Spectrum бренду Gallotti&Radice вразить вас поєднанням строгих геометричних форм плафону, виконаного з латунних прутів у вигляді куба, і м’яких плавних ліній неону, що світиться. Таке контрастне поєднання привертає увагу і дозволяє створювати невеликий, але ефектний акцент.

Новинки бренда Gallotti&Radice 2021

Письмовий стіл President Gold Edition бренду Gallotti & Radice

Письмовий стіл President Gold Edition бренду Gallotti&Radice виготовляється із понадзагартованого скла зі спеціальною обробкою «хрест-навхрест». Але приверне вашу увагу його форма: стільниця виконана у вигляді невеликої дуги. Металеве кріплення, що проходить під стільницею і забезпечує міцність і стійкість конструкції, створює візуальний ефект перепаду висоти, що виглядає досить ефектно. Для зручності використання цих меблів виробник передбачив можливість створення в позначених вами місцях отворів для прокладки кабелів техніки, щоб робоче місце виглядало акуратно і стильно.

Новинки бренда Gallotti&Radice 2021

Стілець Akiko бренду Gallotti & Radice

Стілець Akiko бренду Gallotti&Radice – це переосмислення ретродизайну. Сучасне трактування виглядає більш гармонійним і елегантним, при цьому зберігаючи шарм минулого століття. При замовленні можна обрати оббивку з тканини або шкіри.