Мармур в інтер’єрі

Так склалося історично, що мармур у нас міцно асоціюється з розкішшю. Це не дивно, адже цей дорогий матеріал використовували для палаців і створення предметів мистецтва. Технології нашого часу дозволяють досить ефектно імітувати мармур в абсолютно різних матеріалах, але й каррарский мармур теж став дуже затребуваний у виробництві меблів. Мармур в інтер’єрі тепер не рідкість, а вельми усталений тренд останніх років.

Кавовий столик Victoria бренду Castro lighting

І починає нашу добірку кавовий столик з королевським ім’ям Victoria бренду Castro lighting, у якого стільниця виконана з мармуру, а металева база – із золоченої латуні. У цього столика досить оригінальна форма: в середині стільниці знаходиться круглий отвір, який повторюється внизу в металі в формі кільця. Так дизайнери зуміли досягти відразу двох цілей – і полегшили вагу, і внесли нотку екстравагантності.

Табурет F.A.A.S бренду MOGG

Дуже гарний по фактурі каррарский мармур став основою для табурета F.A.A.S бренду MOGG. Цей предмет інтер’єру повністю виконаний з кам’яних порід. Так його сидіння виготовляють з каменю фарсену. Але вся витонченість цього проекту полягає в тому, що за основу взято класичний дизайн звичайного дерев’яного табурету. І якщо останній – це елемент майстерень, то, завдяки «благородним» матеріалам табурет F.A.A.S стане справжньою окрасою вітальні, їдальні або кухні.

Бра Pearl бренду Ginger and Jagger

Абсолютно дивовижний за красою – світильник Pearl бренду Ginger and Jagger. Ідея створити досконалу квітку з мармуру чи іншого дорогоцінного каменю турбує уми майстрів вже дуже і дуже давно. Це навіть знайшло відображення в казках і переказах. Але рішення виявилося досить простим, а від того і геніальним. Квітка кали: ніжна, красива і абсолютно чудова в мармурі.

Мрамор в интерьере

Підвісний світильник Zanziball бренду Cattelan Italia

Нанесений на матове видувне скло плафонів темний малюнок створив ідеальну ілюзію мармуру в підвісному світильнику Zanziball бренду Cattelan Italia. Кожен плафон виглядає як кілька нанизаних намистин, тому лампа з чотирма плафонами виглядає особливо чарівно. Дуже красивий світильник, який ідеально виглядає в інтер’єрі з венеціанською штукатуркою.

Бра Piana бренду Vesoi

У вимкненому стані бра Piana бренду Vesoi Vesoi можна легко прийняти за звичайну плитку. По суті так і є. Це плоска пластина з мармуру, за якою заховане джерело світла. І саме підсвічування і невеликий круглий отвір в нижньому правому куті обдаровують цю пластину особливим шармом.

Мрамор в интерьере

Обідній стіл Oto Big бренду Galotti & Radice

Завдяки асиметричному розташуванню ніжки обіднього столу Oto Big бренду Galotti & Radice створюється ілюзія його нестійкості. Однак, сміємо вас запевнити, що при виготовленні цього столу були дотримані всі закони фізики і ретельно створені необхідні противаги, щоб цей обідній стіл був міцним і надійним.

Килим MABEL BATH RUG бренду GRACCIOZA

Ще одні майстри ілюзій, які вміють подарувати незвичайні враження, це бренд GRACCIOZA, який досить вміло створив малюнок текстури мармуру в пухнастому килимі. Це неймовірні відчуття від дисонансу почуттів, коли зір каже, що перед вами холодний і твердий камінь, який виявляється теплим і м’яким.