Luxury living & glam

Комусь подобається строгий стриманий сучасний інтер’єр в стилі мінімалізм, комусь до душі класичні інтер’єри. Хтось не уявляє свого житла без ексцентричних елементів, стилю кітч і яскравих фарб. Хтось цінує затишок в стилі Прованс. А наш сьогоднішній огляд присвячений розкоші і гламуру. Luxury living & glam. Які вони в 2021му?

Luxury living & glam

Комод CONTARINI бренду Vittoria Frigerio

Вишукані аксесуари, виготовлені будинками високої моди, можуть коштувати нечуваних грошей. Але це не зупиняє справжніх модниць. Шик, гламур і розкіш, які вони отримують, мають набагато більше значення. Комод CONTARINI бренду Vittoria Frigerio можна порівняти з жіночою сумочкою. Шкіряна оббивка, м’які і плавні лінії, прострочки ромбоподібним візерунком і навіть металева блискавка по периметру бічних панелей. Фантастично привабливий дизайн.

Стелаж GORDON бренду Borzalino

Модульний стелаж GORDON бренду Borzalino – це не тільки про красу і стиль. Це ще і дуже зручно. Дерев’яні полки з’єднані металевими кільцями, розташованими в довільному порядку, проте так, щоб забезпечувати міцність конструкції. Навіть без декору цей предмет інтер’єру здатний прикрасити будь-яке приміщення.

Luxury living & glam

Креденс ZARAFA бренду Grilli

Креденс ZARAFA бренду Grilli прикрашений цікавою асиметричною аплікацією. Завдяки їй він стає прекрасним кандидатом на роль акценту приміщення. Якщо ви не готові до настільки яскравого рішення, то в лінійці цих креденсів є варіації з меншою площею аплікацій, що дозволить вам підібрати ідеальну модель для вашого інтер’єру.

Luxury living & glam

Модульний диван Ventura бренду DAYTONA Home

Як можна розповісти про розкіш без згадки бренду DAYTONA Home? Кожна одиниця продукції цього бренду – це втілення аристократичного вишукано-розкішного стилю. Продумані до найдрібніших деталей, витримані в ідеальних пропорціях, виготовлені з високоякісних матеріалів предмети інтер’єру DAYTONA Home викликають незмінне захоплення. Так само як і модульний диван Ventura, який ми обрали для цього огляду.

Luxury living & glam

Обідній стіл Mondrian бренду Cantori

Знаменитий художник-абстракціоніст Піт Мондріан найбільш відомий використанням в своїх творах таких геометричних фігур як квадрати і прямокутники. Тому назва обіднього столу Mondrian бренду Cantori, в якому основною фігурою чітко проглядається коло, виглядає легкою іронією. Що абсолютно не заважає цим меблям бути розкішними і гламурними.

Luxury living & glam

Тримач для рушників Longhi бренду BEATRIX

Батареї-сушки для рушників, гачки на стінах або шафки – це навіть не розглядається для інтер’єру розкішної ванної кімнати. Для таких приміщень має бути особливе шикарне рішення. І бренд Longhi пропонує його в моделі тримача для рушників BEATRIX. ЭЕлегантна тумба з декількома стільницями, поличкою і спеціально створеними зручними рішеннями для рушників, виконана з металу і мармуру, гідна стати частиною розкішної ванної кімнати.

Luxury living& glam

Кабінет Richmond бренду Barnini Oseo

Бренд Barnini Oseo пропонує весь комплект меблів, необхідний для обладнання розкішного і гламурного кабінету. Колекція Richmond – – це шафи і стіл, крісла та світильник, виготовлені в єдиному стилі з високоякісних матеріалів. Натуральне дерево, метал, шкіра і нубук – це стиль, розкіш, гламур.