Інтер’єр в стилі дня Св Валентина

Писати про любов завжди приємно. А створювати інтер’єри, в яких втілюється суть любові, ще і радісно. Напередодні свята всіх закоханих ми, звичайно, покажемо, як створити інтер’єр в стилі дня Св Валентина. Ми підібрали меблі та світильники для різних приміщень, які ототожнюють таку різну і багатогранну любов: ніжну, палку, жагучу, взаємну…

Креденс Love бренду Driade

Приховувати любов не має сенсу. Це почуття поглинає настільки, що ви обов’язково викажете себе жестом, словом або навіть просто поглядом. Тому любіть і не приховуйте цього. Навіть, якщо вам не відповідають, любов здатна окрилювати і надихати. Наприклад, як творців креденсу Love бренду Driade.

Интерьер в стиле дня Св Валентина

Настільна лампа One from the heart від Ingo Maurer

Про те, якою має бути любов, сперечалися і досі сперечаються безліч людей. Наприклад, деякі вважають, що любов буде обов’язково відображатися в тому, на кого спрямоване це почуття. Це можна виразити словами, це можна театрально зіграти. Але Ingo Maurer зумів це висловити в дизайні світильника. Маленька дзеркальна панель у вигляді серця відбиває світло від великого плафона, так само у вигляді серця, розташованого під нею. Це дивовижний і вражаючий дизайн.

Крісло Love бренду Opinion Ciatti

Кажуть, що люблячою людиною досить легко попихати. Граючи на почуттях, можна «сісти на шию». Сподіваємося, що ви так не робите, і пропонуємо вам крісло Love бренду Opinion Ciatti. Це величезне серце, на якому можна сидіти і при цьому помилувати того, хто щиро вас кохає.

Диван Bocca бренду Gufram

У найромантичніший день року, звичайно, не обійдеться без поцілунків. І на них вас обов’язково надихне спокусливий і відвертий дизайн дивана Bocca бренду Gufram. Пухкенькі губки, які стали прототипом цієї моделі, дивно ідентичні знаменитим губам голлівудської красуні Мерилін. Вам не здається?

Интерьер в стиле дня Св Валентина

Стілець ANGE бренду Fermob

Виконаний з металу, майже прозорий стільчик ANGE бренду Fermob дарує відчуття першого кохання. Спинка у вигляді лебединої пари з головами хлопця і дівчини дуже символічна, так як саме лебедів ототожнюють з вірністю, чистотою і єдиним коханням на все життя.

Интерьер в стиле дня Св Валентина

Ліжко Love бренду Erba Italia

Ліжко Love бренду Erba Italia з узголів’ям у вигляді слова LOVE (кохання) буде служити вам гарним нагадуванням однієї життєвої мудрості. Щоб не відбувалося у вашому житті, з чим б не зіштовхувала вас доля, лягаючи спати ви ніколи не повинні бути в сварці з коханою людиною. Ця проста істина лежить в основі найміцніших і довговічних сімейних відносин.

Интерьер в стиле дня Св Валентина

Підвісний світильник Euro Lamp Art

Маленькі бешкетники Купідони можуть принести як щасливе, так і невзаємне кохання. Але, дивлячись на ці ангельські личка, важко повірити, що у них були злі думки. Люстра, прикрашена гіпсовими янголятами-купідонами, даруватиме вам незмінно романтичний настрій.

Світильник Rail бренду Davide Groppi

Бренд Davide Groppi дуже недвозначно показав своє розуміння любові в настінному світильнику Rail. Його декоративний каркас створений у вигляді залізниці, яка формує серце. А світловий промінь, що його пронизує, – це стріла. Не забувайте, що наше життя – це постійна дорога. І тільки в ваших можливостях взяти з собою в якості багажу любов.