Goblin core

Goblin core –- нове слово в світі дизайну інтер’єрів. Все, що здається вам неприємним, мерзенним, страшним або лякає в світі природи, знайшло відображення в цьому стилі. І панує в цьому царстві гоблін – втілення всіх страхів і потворності, на які здатна наша уява. Кожен предмет інтер’єру, створений в тематиці Goblin core викликає досить двоякі почуття. З одного боку ми бачимо приголомшливу роботу дизайнерів, а з іншого підсвідомість наполегливо підкидає вкорінені в ній асоціації. Дисонанс краси дивовижних дизайнерських предметів інтер’єру і наших емоцій робить нову течію в світі дизайну дуже популярною. Наскільки вона приваблює вас ви зможете зрозуміти, ознайомившись з нашим оглядом.

Goblin core

Колекція Botanical Diva бренду Seletti

Дивани і крісла колекції Botanical Diva бренду Seletti запрошують нас у фантастичні яскраві джунглі, в яких можна побачити неймовірні рослини з квітами і плодами. Хижа мухоловка, стебло, що перетворюється на гусінь. Майстри бренду зробили все, щоб викликати мурашки на вашій шкірі від одного тільки погляду.

Goblin core

Кресло Giuggiola бренду Calia Italia

Створюючи крісло Giuggiola, дизайнери бренду Calia Italia надихалися прекрасними жіночими зачісками, складеними з довгих кіс. Це втілилося в красиву плетену спинку крісла. Чому ж ми включили це крісло в огляд такого дивного стилю, як Гоблін кор? Тому що при належній уяві в довгих джгутах, які увійшли в плетіння, можна розгледіти, наприклад, дощових черв’яків. Все залежить від настрою спостерігача.

Goblin core

Колекція декору Hangers бренду Seletti

У колекції декору Hangers бренду Seletti для дизайнерів інтер’єру в стилі Гоблін кор буде справжнє роздолля. Кольорові і чисто білі гриби, грибочки, равлики, дивовижні шипасті рослини. Можна зробити невеликий акцент, а можна створити цілу плантацію.

Goblin core

Підвісні світильники Granny бренду HORM

Багато сюжетів казок розгортаються в лісі. Тому що ліс страшний, він служить притулком для страшних звірів, розбійників та інших не менш небезпечних істот. А про рослини ми навіть не згадуємо. Ось і героїня однієї з знаменитих казок повинна буде пройти через ліс, щоб потрапити до улюбленої бабусі. Яка чекає з нетерпінням внучку і в’яже багато-багато різних корисних і не дуже речей. З думками про добрих, дбайливих бабусь, готових створити будь-який в’язаний шедевр, бренд HORM створив оригінальні підвісні світильники Granny з в’язаними плафонами.

Goblin core

Пуфи Slumber Pouffes бренду Casalis

Залежно від ступеня шаленості вашої уяви в дизайні пуфів Slumber Pouffes бренду Casalis можна легко побачити і равликів, і перевтілених гоблінів або гномів, і дивовижні рослини … Але безсумнівно одне – кожен пуф у великому розмаїтті колірної гами володіє своїм власним характером і харизмою, перед якими неможливо встояти.

Goblin core

Підвісний світильник Luis бренду SLAMP

Для багатьох з нас птахи є абсолютно нешкідливими створіннями. Однак є такі люди, яким наші пернаті сусіди навіюють непідробний жах. Саме тому ми включили колекцію підвісних ламп Luis бренду SLAMP в наш огляд, присвячений стилю Goblin core.

Goblin core

Колекція світильників Bird lamp бренду Seletti

Продовжуючи тему птахів, звернемо вашу увагу на колекцію Bird lamp бренду Seletti, в якій головним персонажем стала гава. Цей птах – улюбленець більшості творців хоррорів. Чомусь саме зграї гав зазвичай віщують якусь біду, гава є наперсником більшості лиходіїв. Хоча насправді це дуже розумний і красивй птах.

Goblin core

Книжкова шафа Junior бренду IBRIDE

Є ведмідь, зустріч з яким не злякає вас і не заподіє ніякої шкоди. Це ведмідь, силует якого став основою для книжкової шафи Junior бренду IBRIDE. Він красивий, зручний, функціональний.

Бра Mushroom бренду Seletti

Бренд Seletti – справжній лідер у виробництві дизайнерських світильників і меблів в стилі Goblin core. Так колекція бра Mushroom пропонує вам помилуватися красою отруйних грибів. В інтерпретації відомої фабрики вони вельми і вельми привабливі.

Світильники OTTAVO бренду KARMAN

ЕЄ казки і легенди, в яких гноми постають аж ніяк не найдобрішими і милими карликами, які працюють в підземних шахтах і готові встати на захист доброї справи. Їх можуть показати як досить таки злісних істот. Якими для вас будуть світильники OTTAVO бренду KARMAN, вирішувати тільки вам. Нам вони здаються дуже милими і симпатичними.

Goblin core

Дитячий вішак Paradise Tree бренду MAGIS

Далеко не найстрашніша назва у вішака Paradise Tree бренду MAGIS, хоча його можна сміливо віднести до стилю Гоблін кор. Це меблі для дітей. Вони яскраві, красиві, зручні. Але, якщо придивитися, то в елементах цього вішаку можна знайти всіх представників новомодного стилю: і рослини, і тварин, і птахів.

Goblin core

Світильник Tivedo бренду KARMAN

Ще один птах, крик якого люблять використовувати в якості попередження для якого-небудь гостросюжетного повороту в фільмах жахів – це сова. Але чудове бра Tivedo бренду KARMAN нікого не злякає. Воно буде надійним другом в темні вечори та ночі, надаючи прекрасне освітлення.

Торшер Amazzonio бренду MOGG

Джунглі настільки ж небезпечні, наскільки і неймовірно красиві. Торшер Amazzonio бренду MOGG допоможе перенести в інтер’єр вітальні або спальні всю красу, залишивши небезпеку живій природі.

Світильник Marnin бренду KARMAN

І завершує нашу підбірку бра Marnin бренду KARMAN. Нам подобається цей персонаж з анімалістичної колекції бренду KARMAN за чудову властивість – легко переносити нас думками в дитинство. Занурюватися в спогади і будити фантазію. Почуття пробудження всередині дитини – дуже цінне. Воно є чудовим джерелом натхнення, адже саме діти не визнають кордонів і щиро вірять в те, що все можливо!