Глибокі дивани

У квартирі є два предмета інтер’єру, яким ви приділяєте найбільше часу. Перший – це ліжко, так як спати потрібно абсолютно всім. А ось другий – це диван. Хоча модниці, звичайно, могли б з нами посперечатися, демонструючи свої розкішні гардеробні і вражаючі дзеркала. Але не дарма диван називають серцем вітальні. До його вибору підходять з особливою ретельністю. Адже він повинен бути зручним, практичним, прекрасно відповідати як обстановці сімейного вечора, так і зустрічі з друзями. Глибокі дивани для таких цілей дуже хороші. А якими можуть бути варіанти – ми розповімо в нашому огляді.

Глубокие диваны

Модульний диван Brando Large бренду BARZAGHI salotti

Лінійка диванів Brando Large бренду BARZAGHI salotti складається з квадратних або прямокутних секцій з широкими і довгими подушками сидінь. Складаючи свою комбінацію, ви можете обрати секцію з невисокою спинкою, на яку можна оперти велику подушку і додати менші, а можете взяти абсолютно гладкі секції-пуфи. Знавці рекомендують обов’язково включити в конфігурацію спеціальну підлогову поличку, яку можна використовувати і як приставний столик.

Диван Twist бренду CANTORI

Дизайн дивану Twist бренду CANTORI незмінно дарує літній, відпускний настрій. Цей ефект досягнутий завдяки оригінальному дизайну спинки, виконаному у вигляді металевого каркасу, на який вертикально з вигином по осі натягнуті широкі шкіряні стрічки. Весь диван виглядає як невелика літня альтанка, в якій легко уявити себе на березі моря.

Модульний диван LENNOX бренду DITRE Italia

Суворий мінімалістичний дизайн модульного дивану LENNOX бренду DITRE Italia трохи порушує асиметрична форма спинки одного з модулів. Така пустотлива нотка додає жвавості в інтер’єр і робить його більш затишним і домашнім.

Диван Myfair бренду Arketipo

Сучасну версію казки про принцесу на горошині можна було б екранізувати за участю дивану Myfair бренду Arketipo. Його дизайн нагадує складені стопки м’яких матраців, серед яких хитра королева-мати цілком могла б заховати горошину, щоб переконатися, що її гостя – справжня принцеса. Вдосталь насолоджуватися казковим комфортом допоможе і зручна функція по регулюванню спинки дивана, що, безсумнівно, є одним з переваг цієї моделі.

Диван Amalfi бренду BM STYLE

Якщо ви вважаєте, що подушок може бути зовсім небагато, то просто погляньте на диван Amalfi бренду BM STYLE. Цей дизайн обов’язково переконає вас, що всі ці круглі і квадратні, великі і маленькі подушки – дуже важлива частина цього дивана і необхідна складова комфортного відпочинку.

Диван Ananta Class бренду SABA

Колекція модульних диванів Ananta Class бренду SABA була випущена в 2016 році і вже майже 5 років залишається в топі продажів, завдяки своїй функціональності. Цей диван можна складати з автономних деталей: сидінь, спинок, подушок, підлокітників, які мають знімні чохли. Зо інтенсивної експлуатації меблів така функція дуже приваблива.

Глубокие диваны

Колекція диванів Monopoli бренду DESIREE

Для формування простору в громадському центрі, коворкінгу або іншій організації, де проводяться різноформатні заходи, ідеально підійде колекція диванів Monopoli бренду DESIREE. Основна особливість цієї колекції – конфігурація сидіння дивана у вигляді трапеції, прямокутника або овалу. Це дозволяє легко створювати зручні та стильні інтер’єрні композиції, які можна перебудовувати під необхідний формат в даному відрізку часу.