Герої фільмів та мультфільмів в інтер’єрі

Винахід кінематографу став справжньою революцією. Герої улюблених книг та легенд ожили, набули плоті та крові. Поступово виникли й власні історії. Яким немає аналогів і вони живуть лише на великих та маленьких екранах. А тепер, завдяки талановитим дизайнерам, герої фільмів та мультфільмів в інтер’єрі. Запрошуємо вас доторкнутися до нових інтерпретацій легенд.

Герои фильмов и мультфильмов в интерьере

Колекція меблів та світильників Star Wars furniture collection від Kenneth Cobonpue та Disney

Дизайнер Kenneth Cobonpue та бренд Disney подарували шанувальникам саги «Зоряні війни» неймовірний подарунок. Ціла колекція меблів Star Wars furniture collection, в якій можна знайти крісла у вигляді кораблів-винищувачів, табурет-гойдалку Chewie з тканинними смужками, що нагадують хутро Чубакки. Світильник Little Jedi Lamp, що поставляється у варіантах підвісної лампи та торшера, зі світловими мечами. Крісло Vader Easy, схоже на кокон, що має чорне м’яке сидіння та спинку, зшиті так, щоб виглядати як маска Дарта Вейдера. Це фантастична лінійка для справжніх фанів.

Герои фильмов и мультфильмов в интерьере

Підвісний світильник Sherwood e Robin бренду Karman

Славний «розбійник» Роббін Гуд обрав своєю резиденцією Шервудський ліс, який, до речі, заповзятливі англійці перетворили на парк та туристичне місце для шанувальників романтичної легенди. А бренд Karman пропонує вам створити власний куточок в інтер’єрі, який буде вашим персональним зізнанням у любові до давньої історії. Достатньо лише використовувати оригінальний підвісний світильник Sherwood e Robin.

Герои фильмов и мультфильмов в интерьере

Ліжко LITTLE MERMAID бренду CIRCU

Прекрасна Аріель, яка живе у чарівному підводному царстві і закохалася у принца. Чудовий Дісней надав історії русалоньки від Ганса Християна Андерсена нових фарб, героїв та пригод. Кілька поколінь дівчаток щиро полюбили та переживали разом із підводною принцесою. А завдяки мультфільму і мріяли хоч трохи пожити в чудовому замку короля водних глибин. Бренд CIRCU – справжній чарівник. Адже він з легкістю здійснив цю мрію, створивши ліжечко LITTLE MERMAID.

Герои фильмов и мультфильмов в интерьере

Ліжко MR BUNNY бренду CIRCU

Країна Чудес – оригінальний і приголомшливий світ, придуманий Льюїсом Керроллом, куди вирушає Аліса, слідом за білим кроликом. Бренд CIRCU, який створив ліжко MR BUNNY, обіцяє, що ваше маля отримає можливість подорожувати, мріяти і відкривати свої власні світи в солодкому світі сновидінь. Адже це так легко, коли у твоїй кімнаті такі дивовижні та чудові меблі.

Герои фильмов и мультфильмов в интерьере

Порцелянова статуетка Snow White бренду Lladro

Якщо Дісней талановито надав життя Білосніжці, то бренд Lladro не менш чудово її увічнив у порцеляні. Статуетка Snow White бренду Lladro здається живою, настільки точно та правдоподібно майстри відтворили героїню мультфільму та казки. За бажання можна створити цілу композицію, приєднавши до Білосніжки її вірних гномів, які також є в колекції Lladro.

Герои фильмов и мультфильмов в интерьере

Світильник Sherwood бренду Qeeboo

Шервудський ліс – це місце дислокації знаменитого Робіна Гуда. Це були насамперед королівські мисливські угіддя. А значить там була маса живності. Про що нагадує бренд Qeeboo, який створив світильник Sherwood у вигляді неймовірно красивого оленя, роги якого увінчують лампочки зі скляними підвісками.

Порцелянова статуетка Minnie Mouse ‘Urban Minerva’ бренду Bosa

Тяжко уявити, але знаменита Мінні Маус нещодавно відсвяткувала своє 90-річчя. Принадність мультиплікації в тому, що роки не здатні зістарити цю юну та привабливу мишку. Вона завжди є взірцем жіночності для своїх шанувальників. А дизайнер Elena Salmistraro створила для бренду Bosa сучасний лук легендарної мишки, що втілилося у порцелянову статуетку Minnie Mouse ‘Urban Minerva’.