Геометрія в інтер’єрі

Геометрія – це частина нашого життя. Та не формули і теореми, звичайно ж, а безліч форм, які формують улюблені нами предмети. Іноді це дуже складні конструкції. А іноді – дуже прості. Звичайно, дизайнери світових брендів, теж люблять показати, наскільки красива форма, навмисно підкреслюючи її простоту. І в нашому сьогоднішньому огляді – геометрія в інтер’єрі.

Дзеркала EGO бренду Porada

Дзеркало в інтер’єрі не обов’язково має нести функціональну функцію. Воно може бути і прекрасним елементом декору. А при продуманому розміщенні, ще й створювати дивовижні візуальні і світлові ефекти. Дзеркала з колекції EGO бренду Porada якраз підійдуть для цих цілей. Куби або прямокутні паралелепіпеди – обирайте до смаку і відповідно до дизайну вашого приміщення.

Геометрия в интерьере

Колекція керамічної плитки Marvel Edgе бренду Atlas Concorde

Найчастіше ми бачимо чіткі геометричні форми в колекціях керамічної плитки. Але вже давно минули ті часи, коли в моді були чіткі прямокутники або квадрати, викладені в строгому балансі ліній і пропорцій. Зараз в моді справжні мозаїки, які складають з багатокутників, комбінуючи кольори і текстури. Це широке поле для фантазії. Подивіться, наскільки красиво дизайнери використовували керамічну плитку з колекції Marvel Edgе бренду Atlas Concorde для створення шикарного інтер’єру ванної кімнати.

Бра QB бренду Rotaliana

Абсолютно фантастичного ефекту можна досягти за допомогою бра QB бренду Rotaliana. Його плафон виконаний у вигляді непрозорого куба. Світловий потік спрямований з двох верхніх граней. Хоча, може ви розмістите його трохи інакше, і тоді ви побачите ваш інтер’єр в зовсім іншому світлі. У всіх сенсах цього виразу.

Геометрия в интерьере

Підвісний світильник Bolle Orizzontale бренду Galotti & Radice

Легку ностальгію про дитинство і гарний настрій дарує підвісний світильник Bolle Orizzontale бренду Galotti & Radice. Його абсолютно прозорі плафони, розташовані в хаотичному порядку, нагадують мильні бульбашки. Тільки ось їх вдалося зберегти і зафіксувати, помістити всередину елегантні мініатюрні LED світильники, щоб ця композиція радувала око і дарувала радість.

Геометрия в интерьере

Колекція ширм Simbolo бренду Altreforme

У колекції ширм Simbolo бренд Altreforme не обмежує себе в фантазії. На класичних прямокутних панелях можна знайти контрастні ромби, кола, зигзаги. Це не тільки зручний в експлуатації, але і прекрасний акцентний предмет інтер’єру.

Ваза Crystalball бренду Cappellini

Дитинство дарує нам не тільки пізнання світу, але й дуже сильні, глибокі почуття і емоції. Дуже часто в нашій пам’яті залишаються якісь речі або події, на які ми в дорослому світі не звернули б уваги. Але дитина все сприймає по-іншому. Тому, повертаючись до дитячих спогадів, дизайнери створюють абсолютно дивовижні речі. Так колекція ваз Crystalball, створена для бренду Cappellini дизайнером Matteo Zorzenoni, – це його спогади про культову гру 90-х років минулого століття.

Комод Ritratti бренду MOGG

А ще за допомогою несиметричних фігур і різних кольорів оздоблення можна навіть на двомірній площині створювати тривимірний простір. Як це зробили дизайнери бренду MOGG в комоді Ritratti. У нього всього лише скошений один кут. А відразу так і не скажеш.

Креденс Giunone бренду MOGG

База з ящиками креденсу Giunone бренду MOGG абсолютно звичайна – прямокутна. Зате з ніжками та додатковим декором дизайнери «погралися» від душі. Порожні циліндри можуть лежати на боці і тим самим створювати ще одну полицю. А можуть бути цілком стійкою опорою. Ступінь оригінальності обирати тільки вам.

Килим Menhir бренду Ligne Roset

І завершує наш огляд килим Menhir бренду Ligne Roset, зібраний з різнокольорових секцій різних геометричних форм. Кажуть, що клаптева ковдра, за принципом якої створений цей предмет декору, приносить щастя в дім свого власника. Ми дуже сподіваємося, що подібної магією володіє і килим Menhir.