Дизайнерський декор для інтер’єру

Квартири, будинки, офіси, будь-яке місце, де ми живемо і працюємо, з часом набуває відбиток нашої особистості. І, як правило, особливу атмосферу створює саме декор. З його допомогою ми вносимо в інтер’єр завершальні штрихи. Як віртуозний кухар знає, який секретний інгредієнт робить його фірмову страву особливою, так і ми знаємо, які предмети доповнять ваше приміщення, щоб воно стало ідеальним. Дизайнерський декор для інтер’єру з такою метою – найкраще рішення.

Дизайнерский декор для интерьера

Тумба Twiggy бренду Jetclass

Невелика тумба Twiggy бренду Jetclass сама по собі дуже стильний і красивий елемент інтер’єру. Її особливістю є загин тонких металевих ніжок в нижній частині бази. Але при цьому таку тумбу зручно використовувати в будь-якій кімнаті або комерційному приміщенні, щоб була можливість поставити вазу, презентаційні матеріали, покласти пресу, аксесуари.

Дизайнерский декор для интерьера

Килим Tides бренду Ginger & Jagger

Якщо додати килим в будь-яку з кімнат, то вона автоматично набуває додатковий комфорт. А якщо килим буде таким же цікавим і стильним, як Tides бренду Ginger & Jagger, то це ще й може стати приголомшливим акцентом. Модель в синьо-бірюзовій гамі нагадає про картини Реріха, який віртуозно зображував гори. А може бути, що ваша свідомість побачить в зламаних лініях стрімкі потоки річки або моря. У будь-якому випадку це буде прекрасне доповнення у вітальні, спальні або кабінеті.

Дизайнерский декор для интерьера

Дзеркало Selce бренду Opinion Ciatti

За допомогою дизайнерського декору можна не тільки прикрасити інтер’єр, але і підкреслити захоплення, наштовхнути на роздуми або розбудити фантазію ваших гостей. Так дзеркало Selce бренду Opinion Ciatti має незвичайну форму і декоративне зображення, які імітують кремнієве кресало – одне з перших знарядь виробництва людини. Тому воно служить і прикрасою, і нагадуванням про те, що прогрес не стоїть на місці, а нам дуже пощастило жити в 21 столітті.

Дизайнерский декор для интерьера

Ваза Monofiore бренду Cappellini

Якщо не знати, що за задумом дизайнерів Monofiore бренду Cappellini це ваза, то її легко прийняти за незвичайну декоративну прикрасу. Втім, сам бренд в рекламних фотографіях натякає, що це досить логічне і правильне рішення. А можливість ще й розмістити квітку – додатковий і приємний бонус.

Дизайнерский декор для интерьера

Ваза Ann бренду VG Newtrend

Модельний ряд ваз Ann бренду VG Newtrend гарний навіть без букета квітів. З білою або чорною чашею і прозорою основою цей елемент декору красиво доповнює інтер’єр. Але справжню красу цієї вази ви побачите тільки тоді, коли в ній з’явиться вишукана квіткова композиція.

Дизайнерский декор для интерьера

Дзеркало PLATEAU бренду Qeeboo

Люди почуттям гумору і часткою авантюризму в характері обов’язково оцінять оригінальне дизайнерське рішення бренду Qeeboo. Дзеркало PLATEAU у вигляді металевої таці на стіні обов’язково приверне увагу і викличе посмішку. Хочете на мить перенестися в середньовіччя? Просто подивіться мимохід в таке дзеркало.

Дизайнерский декор для интерьера

Відерце для охолодження напоїв Champagnera Bucket бренду Nomon

Бренд Nomon має рацію щодо стилю і зручності, забезпечуючи нас елегантними предметами інтер’єру в стилі мінімалізм. Так звичайне відерце для охолодження напоїв перетворилося в модель Champagnera Bucket, яку можна переміщати в залежності від вашого настрою – з вітальні в спальню, зі спальні на веранду, з веранди до басейну або на терасу, що відкриває приголомшливий вид на місто.

Свічники BLUE CANDLEHOLDERS бренду Cappellini

Електрика зробила наше життя більш зручним і практичним, але майже виключила з неї такі приголомшливі предмети декору як свічники. Тепер вони асоціюються з романтичними ввечорами при свічках або з якоюсь урочистою подією, саме тому вимоги до них набагато вищі, ніж до предметів, які ми використовуємо щодня. Свічники повинні бути не просто красивими, вони повинні доповнювати інтер’єр і підкреслювати урочистість моменту, коли в них запалюються свічки. Як модель BLUE CANDLEHOLDERS бренду Cappellini.