Дизайнерські дзеркала

Створення дзеркал – процес, добре відомий кожному школяреві, який вивчив курс хімії. І при цьому все одно дзеркалам приписують містичні властивості. У вмілих руках дизайнера за допомогою дзеркал можна творити справжню магію: перетворювати інтер’єр, змінювати закони фізики, створювати ілюзії і навіть робити приміщення візуально більшим і світлішим. Дизайнерські дзеркала – це не просто корисний предмет інтер’єру або красивий декор. Вони можуть бути родзинкою вашого інтер’єру. А також стати прекрасною оправою для красивого селфі.

Дзеркало Selfie бренду MOGG

Якщо мова заходить про селфі, то одним з прекрасних пристосувань для нього стане дзеркало з одноіменною назвою. Дзеркало Selfie бренду MOGG в якості декоративних елементів має металеві затиски у вигляді рук. Здається, що хтось дуже чемний тримає для вас дзеркало, щоб ви отримали найкращий кадр. У колекції є круглі і квадратні дзеркала. Обидва варіанти виглядають цілком ефектно.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Mirage бренду Jetclass

Ще одне дзеркало, в назві якого укладено його чудову властивість – створювати міраж або ілюзію. І результат залежить лише від обраного вами кріплення. Так горизонтальний варіант дзеркала Mirage бренду Jetclass створить враження закріпленої на стіні полиці. А вертикальний буде імітувати виступ стіни. Створюйте необхідний вам ефеект з приголомшливою легкістю.

Дзеркало Tab.U бренду Opinion Ciatti

Якби перед нами постало завдання по зйомці фантастичного фільму, то ми б навіть не замислюючись обов’язково використовували в якості реквізиту дзеркало Tab.U бренду Opinion Ciatti. Його широка рама, що імітує зім’ятий метал, виглядає дуже вражаюче, щоб переконати глядача, що при виголошенні пари заклинань це дзеркало відкриє портал в який-небудь дивовижний світ.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Mirabelle бренда Cantori

Ми вже звикли, що сучасні дзеркала кріпляться до стіни на невидимі для нас кріплення. Бренд Cantori вирішив використовувати кріплення як декоративну прикрасу для дзеркала Mirabelle. Вийшло незвично і стильно. Гачок, на який вішають дзеркало, вгорі має загорнуту спіраллю пластину. При бажанні на неї можна повісити капелюх або шарфик, щоб не забути їх надіти в сонячний або вітряний день.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Mondrian бренду Castro Lighting

Знавці образотворчого мистецтва легко помітять, що дзеркало Mondrian бренду Castro Lighting не дарма отримало назву по імені знаменитого художника. Саме його картини і стали натхненням для створення цього незабутнього дизайну. Прямокутники, які характеризують усю творчість Піта Мондріана, бренд Castro Lighting використовував для створення шикарної рами дзеркала, виготовивши їх з різними видами текстури – від гладкої до рифленої.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Specchiera Charleston бренду Volpi

За допомогою дзеркал можна створювати красиві оптичні ілюзії, але з дзеркалом Specchiera Charleston бренду Volpi вам не доведеться що-небудь винаходити. Його дизайну цілком достатньо, щоб розбурхувати уяву і спонукати до фантазій. Чи готові ви слідувати за білим кроликом Люїса Керролла? Тоді ви по достоїнству оціните красу дзеркала Specchiera Charleston.

Дзеркало Nuvola бренду Altreforme

Легкі пухнасті білі купчасті хмаринки завжди дарують гарний настрій. Можливо цьому виною знаменитий дитячий мультик, де герои подорожують по дорозі з хмаринками. А може тому, що вони просто дуже гарні. Легкий і повітряний настрій подарує і дзеркало Nuvola бренду Altreforme. Його дизайн у формі хмарки не обов’язково використовувати для кімнати дитини. Він цілком гармонійно впишеться і в більш суворий інтер’єр.