Дизайнерскі дзеркала

Дзеркала здатні перетворювати інтер’єр кардинально. Їх вміле використання – ціла наука. Адже потрібно враховувати дуже багато змінних. Ви можете покластися на думку професіоналів і довірити їм цю важливу задачу, а можете поекспериментувати самі. Адже кілька днів і ви самі оціните, наскільки вдалим був ваш вибір. А дизайнерські дзеркала зроблять цей процес захоплюючим і красивим.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Selce бренду Opinion Ciatti

Дзеркало було далеко не першим винаходом людства, але виявилося дуже корисним і красивим. Про процес еволюції і прогресу нагадає дзеркало Selce бренду Opinion Ciatti, малюнок і форма якого нагадують кремнієвий тесак, який став одним з перших винаходів людини. Зараз ми можемо насолоджуватися новим знахідками практично кожен день, а колись між винаходами проходив не один десяток, сотня і тисячі років.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Bubbles бренду Jetclass

Ми майже впевнені в тому, що не існує в світі таких людей, для яких мильні бульбашки не асоціювались би з дитинством. Це безвідмовний спосіб викликати посмішку на обличчі і поліпшення настрою. Практично таким же ефектом володіє дзеркало Bubbles бренду Jetclass, що складається з великої кількості круглих дзеркал різного розміру.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Mondrian бренду Castro lighting

Для знавців мистецтва ім’я Піта Мондріана є символом абстрактного живопису разом із Малевичем і Кандинским. І назва дзеркала Mondrian бренду Castro lighting не стане сюрпризом, оскільки вони легко зрозуміють наявність великої кількості квадратів з різною текстурою в оформленні рами цього предмета інтер’єру. Але навіть не вдаючись в такі тонкощі, це дзеркало саме по собі дуже красиве, щоб стати окрасою інтер’єру.

Дзеркало Face to Face бренду Alivar

Невелике доповнення у вигляді світлодіодного підсвічування, захованого за полотном дзеркала, зробило звичайне на вигляд кругле дзеркало Face to Face бренду Alivar дуже стильним і привабливим. Повз нього просто неможливо пройти і не глянути на власне відображення.

Дзеркало Selfie бренду Mogg

У лінійки дзеркал Selfie бренду Mogg є спільна характерна ообливість, точніше – елемент: металеві кріплення у вигляді невеликих людських рук. Таким чином дуже вдало створюється ілюзія, що дзеркало зможуть повернути саме так, щоб зловити ваш кращий ракурс. Звідси і така «гучна» назва. Всі дзеркала цієї колекції виглядають дуже красиво, але ми вважаємо, що найефектнішою є конфігурація з чотирма квадратними дзеркалами.

Дзеркало Tab.U бренду Opinion Ciatti

Табу – це заборона. А все заборонене є таким привабливим. У дзеркал Tab.U бренду Opinion Ciatti широка алюмінієва рама дуже нагадує розплавлений метал, який як раз змінює форму. До справжного металлу, що плавиться, звичайно, не варто було б торкатися. Але з цими дзеркалами ви можете сміливо порушувати табу – і ретельно дослідити раму, і навіть піти далі – експериментувати із власним образом. І вірним помічником в цьому процесі для вас стане дзеркало Tab.U.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Caldeira бренду Fiam

Широка асиметрична рама з опуклим рифленим орнаментом дзеркала Caldeira бренду Fiam виглядає просто фантастично. Дивлячись на нього, забуваєш про пряме призначення цього предмета інтер’єру – створювати ваше відображення. Адже воно є чудовою прикрасою будь-якого приміщення.

Дизайнерские зеркала

Дзеркало Nuvola бренду Altreforme

Хмари – одні з зачаровують і мінливих природних явищ, якими ніколи не перестаєш милуватися. Ваше відображення в дзеркалі з роками теж змінюється, але ми сподіваємося, що воно завжди буде радувати вас. І нагадає про це дзеркало Nuvola бренду Altreforme в формі легкого і пухнастого хмари.