Дизайнерські вітрини

Вітрина – це не тільки про магазини. Вітрина – це ще й дуже зручна скляна або зі скляними дверцятами шафа, призначена для зберігання книг, декору, посуду, напоїв тощо. А це означає, що вітрина – це абсолютно універсальні меблі для будь-якого приміщення в будинку або офісі. Що і як в ній розмістити вибираєте тільки ви. А ось показати красиві дизайнерські вітрини і розповісти про них – це вже наша турбота.

Вітрина Echo бренду Fiam Italia

Абсолютно всі зовнішні стіни вітрини Echo бренду Fiam Italia виконані зі скла, прикрашеного вигадливим густим малюнком. Тому ви і ваші гості не будуть чітко бачити, що лежить в цій шафі, а лише вгадувати силуети. Це дуже зручно, якщо ви використовуєте вітрину для зберігання рушників і туалетного приладдя у ванній кімнаті. Або створюєте легку інтригу, використовуючи модель Echo як барну шафу.

Вітрина Kvadro бренду PORADA

Вітрина Kvadro бренду PORADA складається з квадратних секцій, в кожній з яких скляна полиця посередині, прозоре скло дверей і красиве обрамлення по периметру, що нагадує рамку картини. Фабрика пропонує також можливість деякі секції закрити дверцятами, виготовленими повністю з дерева.

Вітрина ATLANTE 2 бренду PORADA

Вітрина ATLANTE 2 бренду PORADA виготовляється невеликої висоти. В її конструкції всього дві скляні полки, а ручки розташовані у верхній частині дверцят. Саме через невисоку конструкцію фабрика передбачила можливість вибору верхньої панелі цієї шафи. Це може бути мармур, матове скло або дерево.

Дизайнерские витрины

Вітрина OH LOLA бренду LOLA GLAMOUR

Нам здається, що створюючи вітрину OH LOLA дизайнери бренду LOLA GLAMOUR надихалися історіями Льюїса Керролла або чимось подібним. Так як дизайн вийшов дивним і вражаючим. Це як ніби з’єднали вітрину з частинами різних комодів – різної висоти, глибини і ширини, з різними ручками і декоративними прикрасами. Підсилює враження і контраст обробки – текстура натурального дерева і скло вітринної частини і пофарбовані в однотонний колір «глухі» частини ящиків.

Вітрина YANG бренду Opinion Ciatti

Найвидатнішою частиною вітрини YANG бренду Opinion Ciatti є металеві латунні ручки, виконані у вигляді напівкіл, що з’єднуються в коло. Їх лаконічна краса додатково підкреслена інкрустацією 24-каратним золотом.

Дизайнерские витрины

Вітрина Ellipse бренду Seven sedia

Гарний декоративний візерунок з тонких смужок, центральну частину якого становить вертикальний овал, став не лише окрасою вітрини Ellipse бренду Seven sedia, а й базою для назви моделі і колекції меблів. У дизайні цієї вітрини є легкий наліт ретро і трохи від архітектури центральної Європи.

Вітрина DIAMANTE бренду Cantori

Лаконічний і строгий дизайн вітрини DIAMANTE бренду Cantori з однотонною обробкою бази, тонким золотавим молдингом по периметру скляних дверей і звичайні металеві ручки елегантно відтіняються оригінальним дизайном невисоких ніжок. У їх верхній частині знаходиться декоративна гранована сфера, що нагадує за формою дорогоцінний камінь. Саме ця деталь і стала базою для імені цієї моделі.