Дизайнерські торшери для стильного інтер’єру

Торшер відноситься до тих предметів інтер’єру, які можна зустріти далеко не в кожному будинку. Але якщо у вас великі і просторі кімнати, де за допомогою освітлення можна створювати акценти і зонування. Якщо серед ваших хобі є читання або рукоділля. Якщо у вечірній час ви не завжди віддаєте перевагу яскравому освітленню всієї кімнати, а вважали б за краще тільки локальне освітлення. То у всіх цих випадках красивий і функціональний торшер просто незамінний. А ми допоможемо підібрати дизайнерські торшери для стильного інтер’єру.

Торшер Snake бренду Grilli

Торшер Snake бренду Grilli неодмінно запам’ятають всі ваші гості. Його незвичайний і трохи ексцентричний дизайн привертає увагу і від нього трохи перехоплює подих. Назва snake, яке перекладається як змія, в повній мірі відповідає створеному дизайнерами образу. Ефектна ніжка торшера не залишає сумнівів в тому, що натхнення було дуже сильним і реалізовано на 100%.

Дизайнерские торшеры для стильного интерьера

Торшер Dase бренду MOGG

Дизайнерські торшери відрізняє не тільки стильний дизайн і висока якість. Дизайнери провідних фабрик також дбають про ергономічність і функціональності світильників. Так бренд MOGG вельми розумно припустив, що поєднання торшера і кавового столика в одному предметі інтер’єру буде не тільки доречним, але і дуже практичним рішенням. Більш того, в моделі торшеру Dase передбачений не просто кавовий столик. Його стільниця має вигнуту форму, що дозволяє приставляти його до дивана або крісла, а також є додаткова поличка для таких предметів як телефон, окуляри або вазочка зі смаколиками.

Дизайнерские торшеры для стильного интерьера

Торшер Ic Lights F2 бренду Flos

Ще один торшер, який має зручну і практичну форму ніжки, це торшер Ic Lights F2 бренду Flos. Металева база у вигляді полупрямокутника дозволить розташувати джерело світла над кріслом або диваном, що дуже зручно, якщо ви читаєте книгу або на ваших руках знаходиться ноутбук. Таким чином, вечірні тіні не будуть створювати дискомфорт і дозволять вам комфортно і зручно відпочити.

Дизайнерские торшеры для стильного интерьера

Торшер Lizak бренду Bert Frank

Створюючи дизайн торшера Lizak дизайнери бренду Bert Frank також дбали про те, щоб мінімізувати тіні, які є неминучими супутницями світла. І вони знайшли абсолютно інше і цілком оригінальне рішення. Так в цьому торшері не один, а цілих три плафони. При цьому вони розташовані на різній висоті, два з них з іншим дизайном, а також вони відрізняються за властивостями потоку світла, що випромінюють. Це дуже практично, а ще досить оригінально з естетичної точки зору.

Дизайнерские торшеры для стильного интерьера

Торшер BUBBLE BOBBLE бренду Arketipo

Торшер BUBBLE BOBBLE бренду Arketipo порадує вас своїм оригінальним дизайном. Три круглих матових плафона різної форми надійно закріплені в металевій базі. При цьому кріплення створені таким чином, що створюють стійке відчуття, що їх головне завдання – утримати кулі плафонів від зльоту. Підсилюють асоціацію вільно спадаючі шнури живлення.

Дизайнерские торшеры для стильного интерьера

Торшер Bardot бренду Bonaldo

Натхненням для торшера Bardot бренду Bonaldo стала, як зрозуміло з назви, відома французька актриса Бріджит Бардо. Її краса виявилася позачасовою і зачаровує не одне покоління шанувальників. Цю дивну властивість дизайнери бренду Bonaldo постаралися втілити і в дизайні торшера Bardot. Думаємо, що їм це цілком вдалося. Вишукано, стильно, чуттєво – все це можна сказати про цей світильник.

Дизайнерские торшеры для стильного интерьера

Торшер Halo бренду Castro lighting

Дивовижне атмосферне явище, що отримало назву ефект Гало, формується в певних умовах за допомогою поєднання властивостей світла і атмосфери. Воно виглядає дуже ефектно й не дивно, що його спробували відтворити в декоративному освітленні. Торшер Halo бренду Castro lighting має дуже цікавий дизайн, але його основна привабливість полягає в тому потоці світла, який формується при включенні.