Дизайнерскі ширми

Ширма – не дуже поширений в сучасному світі предмет інтер’єру. Чи ви зможете назвати хоча б трьох своїх знайомих, у яких вони є? Але ми вважаємо, що це дуже практичні і цікаві меблі, якими дуже даремно нехтують. Тим більше, що дизайнерські ширми – це приголомшливе джерело натхнення. І якщо кілька століть назад ширму використовували для того, щоб створити особисту закриту зону для перевдягання, то зараз це чудовий елемент для зонування простору, декору.

Дизайнерские ширмы

Ширма Mystery Folding бренду Jetclass

До ширми Mystery Folding бренду Jetclass варто підійти ближче і подивитися на неї у всіх деталях. Адже всі її елементи з особливим змістом. Так на кожній панелі є вставка з пейзажем, що нагадує гравюру. А великі кола вгорі і внизу, обрамлені золотистої оправою, дуже схожі на вікна або ілюмінатори якогось невідомого механізму. Ця ширма містить загадку. Чи зможете її розгадати?

Дизайнерские ширмы

Ширма Sunrise бренду MIDJ

Сором’язливим людям переодягатися за ширмами Sunrise бренду MIDJ зовсім не рекомендується. Адже їх панелі дуже густо перфоровані й прекрасно пропускають світло. Ця їх властивість і подарувала їм таку сонячне назву. А ще її можна використовувати для вельми цікавих ефектів на фото. Спробуйте – і ви отримаєте дивовижну гру світла і тіні.

Дизайнерские ширмы

Ширма Simbolo бренду Altreforme

Створювати якусь незвичайну форму для ширми Simbolo бренду Altreforme не було ніякого сенсу. Так як головна відмітна риса цієї колекції – дивно яскраві, такі що неодмінно запам’ятовуються принти. Ця ширма обов’язково стане акцентом, яку б варіацію ви не обрали.

Ширми Empire бренду Munna

Великі міста, хмарочоси, шум машин і людей. Це або любиш, або ні. Якщо любиш, то несеш в своєму серці маленьку частинку улюбленого мегаполісу. А можна привнести його і в свій домашній інтер’єр за допомогою ширми Empire бренду Munna.

Ширма Minima Moralia бренду DANTE

Для нас, європейських жителів, Схід завжди буде загадкою. Таємницею, до якої можна доторкнутися, але повністю розгадати – ніколи. А все загадкове дуже притягує. Тому не дивно, що європейські дизайнери дуже часто запозичують для своїх ідей ті чи інші елементи, притаманні східній культурі. Так ширма Minima Moralia бренду DANTE відчутно нагадує традиційне східне віяло. Таку асоціацію народжує і округла форма панелей, і гофроване полотно в середині кожної секції.

Ширма Red shades бренду Altreforme

Ширма, якій абсолютно точно не судилося залишитися непоміченою, – це ширма Red shades бренду Altreforme. Стилізована під гігантські тюбики червоною губної помади вона буде служити дуже яскравим акцентом в будь-якому приміщенні. Ідеальний предмет інтер’єру для салону краси, б’юті-бутіка.

Дизайнерские ширмы

Ширма Hide & Seek бренду Munna

М’які загини, закріплені золотистими латунними цвяхами в поєднанні з насиченим кольором морської хвилі роблять ширму Hide & Seek бренду Munna неймовірно привабливою для тих, хто любить море. Ви сумуєте за морем? Воно теж хвилюється без вас.

Дизайнерские ширмы

Ширма Bamboo бренду Praddy

При створенні ширми Bamboo бренду Praddy виробники щедро використовували майже всі з можливих матеріалів. Немає тільки каменю. А так: металевий каркас, панелі зі вставками із тканини, бамбука і дзеркал. Вийшло досить оригінально і красиво.

Дизайнерские ширмы

Ширма Arke бренду Bolzan Letti

Найпростіший і консервативний дизайн пропонує ширма Arke бренду Bolzan Letti. Її бічні панелі мають закруглений верхній кут, а одна з панелей виготовляється в більш світлому відтінку кольору, ніж інші. Ідеально для тих, хто не любить вичурності в інтер’єрі.