Дизайнерські шезлонги

У сучасних інтер’єрах шезлонги можна зустріти в лаунж-зонах спа-центрів, в готелях. Для квартир і будинків це не найчастіший запит. І дуже даремно. Дизайнерські шезлонги – це щось більше, ніж крісло. Їх створюють для того, щоб ви могли відчути максимальну ступінь комфорту при денному або вечірньому релаксі. Шезлонги бувають декількох основних типів: в яких можна сидячи напівлежати, і ті, які надають можливість повноцінно лягти.

Шезлонг Kalinda бренду Alberta Salotti

Шезлонг Kalinda бренду Alberta Salotti – один із зразків того, як ретельно продумується конфігурація, щоб ви відчували максимальний комфорт. Кожен вигин, кут нахилу, висота і навіть товщина подушки – абсолютно не випадкові. Ваші м’язи будуть вдячні, подарувавши вам приплив сил для нових звершень.

Шезлонг Hudson бренду Frag

Шезлонг Hudson бренду Frag виконаний в конфігурації day bed – денне ліжко. І дійсно, м’яке широке стьобане сидіння, невелика подушка – все це виглядає досить привабливо, щоб спокусити на денний сон. В інший же час він може з успіхом виконувати роль зручної лавки.

Шезлонг Sylvester бренду Cattelan Italia

Удавана громіздка неповороткість шезлонгу Sylvester бренду Cattelan Italia чудово компенсована дуже функціональним рішенням. У середній частині шезлонгу внизу є кілька невеликих коліщаток, завдяки яким можна практично без зусиль переміщати шезлонг на будь-яке зручне для вас місце. Так днем він може стояти біля вікна, щоб ви могли читати, займатися рукоділлям або працювати на ноутбуці при денному світлі, а ввечері його можна переставити ближче до екрану телевізора або каміна, щоб насолодитися вечірнім відпочинком в повній мірі.

https://enre.com.ua/shop/shezlong-manta-ot-italyanskogo-proizvoditelya-arketipo

Шезлонг Manta бренду Arketipo

Сучасний і стильний дизайн шезлонгу Manta бренду Arketipo гідно оцінили творці одного з гучних фільмів, помістивши цей лежак в інтер’єр спальні мультимільйонера-холостяка. Крім дуже ефектного зовнішнього вигляду у цього шезлонга є ще ряд переваг. Його дизайн дозволяє використовувати цю модель і як крісло, і в якості лежака. Достатньо лише трохи змінити позу.

Шезлонг Х Ray бренду La Chance

У дизайні шезлонгу Х Ray бренду La Chance Chance є ледь вловимі нотки японського стилю. Це і зведений в максимум мінімалізм, який зберігає при цьому практичність. Так шезлонг досить м’який і широкий, має досить велику подушку і зручну ручку, що дозволяє комфортно піднятися після відпочинку.

Дизайнерские шезлонги

Шезлонг Emma бренду Munna

Безпрограшний варіант для неокласичного інтер’єру – шезлонг Emma бренду Munna. Оббивка спинки в техніці капітоне, яскраві кольори оксамиту – це позачасова краса, в якій є нотки аристократичної розкоші. Можна відтворити стиль будуара світської левиці або просто насолоджуватися стильною красою у вашій вітальні або спальні.

Шезлонг Apelle CL M CU бренду Midj

Звичайний гамак має дивну властивість не тільки викликати миттєву асоціацію з відпочинком, а й забезпечувати невибагливий, але досить комфортний реклакс. Дизайнери це знають і часто використовують принцип гамака в своїх виробах. Так шезлонг Apelle CL M CU бренду Midj має металевий вигнутий каркас, на який натягнутий шкіряний чохол. Так сформовано ідеальне місце для відпочинку.