Дизайнерські рішення for kids

Одна з найулюбленіших наших рубрик – це меблі та світильники для дітей. У ці предмети інтер’єру фабрики вкладають максимальну любов. Крім того, дизайнерські рішення for kids – це завжди красиво, якісно, безпечно і з масою елементів, які придумані саме для дітей. Найчастіше – це реалізована мрія дорослих. Чому ми так думаємо? Давайте обговоримо в нашому огляді.

Дизайнерские решения for kids

Настільна лампа CUPCAKE бренду MAZZOLA LUCE

Діти, які не люблять солодке, – це неймовірно рідкісне явище. Тому ідея створення настільної лампи – нічника у вигляді тістечка була відразу ж приречена на успіх. Лампа CUPCAKE бренду MAZZOLA LUCE настільки апетитно чарівна, що хочеться відкусити шматочок. Діти від неї в повному захваті.

Тент Tent with Ladybird бренду FERM living

Дитяча фантазія не має меж. Для подорожі в далекі краї і навіть інші світи їм потрібно зовсім небагато – просто подумати про це. Тому справжній тент-намет Tent with Ladybird бренду FERM living з вікном і вишивкою у вигляді сонечка стане одним з улюблених місць для ігор. Адже з ним можна не тільки уявити, але й реально відчути себе бувалим сміливим мандрівником.

Дошка для записів Cartesio бренду Opinion Ciatti

Дуже корисне придбання в квартиру – це дошка для записів Cartesio бренду Opinion Ciatti. Вона стане в нагоді малюкам, щоб малювати і почати освоювати ази мов і математики. Старші хлопці можуть писати на ній розклад, використовувати її в якості чернетки для вирішення завдань. Коли діти виростуть дошка також стане в нагоді, щоб писати замітки про те, що потрібно не забути. А може це стане одним з улюблених способів передавати забавні послання кожному члену сім’ї. Створіть власні традиції.

Дизайнерские решения for kids

Вішак Paradise Tree бренду MAGIS

Чи можуть меблі рости разом з дитиною? Можуть, якщо мова йде про вішак Paradise Tree бренду MAGIS. Він складається з різнокольорових секцій, які можна збирати, як конструктор. Так у міру зростання дитини ви будете додавати необхідну вам кількість елементів. А ще цей вішак яскравий і запам’ятовується, з ним вам буде легше навчити дитину не розкидати одяг по кімнаті.

Дитячий стільчик Petit Children’s Chair 114 бренду TON

Дитині дуже важливо з самого раннього віку відчувати себе повноцінним і важливим членом сім’ї. Під час сніданку, обіду або вечері в цьому допоможе дитячий стільчик Petit Children’s Chair 114 бренду TON. Ці стильні дизайнерські меблі дозволять комфортно і безпечно розмістити дитину за дорослим столом поряд з іншими членами сім’ї.

Стелаж Biblio Tree бренду Mathy by Bols

Прибирання і читання – два наріжних камені у вихованні дітей. І якщо прищепити любов до читання ще можливо, то прибирання ніколи не стане одним з пріоритетних занять ні малюка, ні підлітка. Тому стильний і красивий стелаж Biblio Tree бренду Mathy by Bols, що має стилізовану форму дерева, буде вам прекрасним помічником і для підтримки порядку в кімнаті, і для пошуку ключика в світ літератури.

Дизайнерские решения for kids

Колекція меблів Stella Magic бренду Erbesi

Саму ніжну і зворушливу опцію в нашому огляді ми приберегли наостанок. Колекція меблів для немовлят Stella Magic бренду Erbesi – це втілена любов. Красива, зручна, з екологічно чистих матеріалів і безпечна для дитини. Додатковий бонус – декор, де іграшковий ведмедик сидить під місяцем і зірками. У моделі ліжечка є опція, коли цей декор оснащений м’яким підсвічуванням і може з легкістю замінити нічник.