Дизайнерскі рішення для вхідної групи

У кожного в будинку є своя улюблена кімната. Не обов’язково проводити в ній більшу частину часу. Це може бути і вітальня, і спальня, і кабінет або кухня. Практично ніколи в цьому списку не знайти хол або коридор. Ми про них і не згадуємо. Хоча саме хол формує найперше враження про всю оселю. Як то кажуть, зустрічають по одягу. Ми підготували для вас цікаві дизайнерські рішення для вхідної групи, які не тільки виглядають стильно і ефектно, але ще й досить практичні.

Дизайнерские решения для входной группы

Шафа для одягу Parentesi бренду Bonaldo

У шафи для одягу Parentesi бренду Bonaldo цілий ряд переваг, крім вишуканого і елегантного стилю. По-перше, вона компактна. А це значить підійде навіть для невеликого передпокою. По-друге, її габарити стимулюють не нехтувати наявністю більш містких шаф в квартирі і залишати в ній тільки ті речі, в яких ви виходите на вулицю саме в даний час. По-третє, вона оснащена трубкою для плечиків. А це означає, що верхній одяг буде акуратно висіти і не деформуватися.

Дизайнерские решения для входной группы

Стільчик в передпокій Shoe stool бренду Opinion Ciatti

Ще одне практичне і елегантне рішення реалізовано в дизайні стільчика для передпокою Shoe stool бренду Opinion Ciatti. Його творець відомий японський дизайнер Koichi Futatsumata придумав дуже елегантне рішення для того, щоб ви з максимальним комфортом могли взутися або роззутися, подбати про гідний вигляд взуття. Маючи всі необхідні компоненти, стільчик не виглядає громіздким. Навпаки, він дуже елегантно лаконічний.

Дизайнерские решения для входной группы

Тримач для парасольки Butler бренду Ghidini 1961

Нам надзвичайно пощастило жити в кліматі, де дощові дні не є постійним атмосферним явищем. Однак, при меблюванні передпокою не варто забувати, що було б непогано знайти зручне, практичне і красиве місце для парасольок. Вирішення цього питання пропонує бренд Ghidini 1961 у красивій і стильній моделі держателя для парасольок Butler. Конструкція цих меблів нагадує напіврозкриту парасольку, що безпомилково підкаже вашим гостям, куди можна поставити принесений з вулиці аксесуар.

Дизайнерские решения для входной группы

Консоль Tokyo бренду MOGG

Складати журнали, газети, сумки, рукавички та інші щоденні аксесуари на стільницю консолі зручно, але не дуже естетично. Наскільки красиво, коли для кожного з цих предметів є персональна поличка. Таку конструкцію створив бренд MOGG в дизайні консолі Tokyo. Погодьтеся, організовані таким чином речі не створюють дискомфортного відчуття безладу, а навпаки – дарують задоволення від стильного сучасного рішення.

Дизайнерские решения для входной группы

Дзеркало Selfie бренду MOGG

Перед виходом на вулицю абсолютно не зайвим буде переконатися в бездоганності зовнішнього вигляду. І для цього вам, звичайно, знадобиться дзеркало. Ми пропонуємо дуже цікавий і оригінальний дизайн, реалізований в дзеркалі Selfie бренду MOGG. Його назва натякає, що якщо вам подобається відображення, то можна зробити і селфі. А рамка дзеркала буде чудовою оправою для вашого фото.

Полички ISOLE бренду Formae

Трохи декору прекрасно освіжить інтер’єр холу і внесе трохи індивідуальності. Для цих цілей ми пропонуємо використовувати полички ISOLE бренду Formae. Дизайнери бренду оснастили кожну поличку невеликою тонкою рамкою, що візуально зробило їх схожими на оправу для картини. Таким чином, у вас вийдуть дуже оригінальні об’ємні «картини», зміст яких можна змінювати в будь-який час.

Стелаж Shelving System бренду Nomon

Дуже зручно, коли стелаж має елементи, що трансформуються. Або хоча б рухливі полки. Як у моделі Shelving System бренду Nomon. Це компактне і практичне рішення. Такий стелаж можна розмістити біля стіни, при цьому частину полиць пересувати в зручне для вас положення в міру необхідності.