Дизайнерські офісні крісла

Більшу частину свого дорослого життя ми проводимо в робочій обстановці. Для когось це може бути виробництво, для когось готельна або ресторанна сфера і т.д. Але наш сьогоднішній огляд присвячений офісним працівникам. Інтер’єр офісу в більшості випадків передбачає суворі і лаконічні рішення, помірність і практичність. Але навіть в таких жорстких умовах можна створювати елегантні та красиві інтер’єри. І дизайнерські офісні крісла від провідних світових виробників будуть вам у нагоді.

Офісне крісло Kruna бренду Kastel

За допомогою офісного кріслаKruna бренду Kastel офіс можна зробити трохи яскравішим: за рахунок широкої кольорової гамми оббивок. Внести трохи дисонансу: є рішення з високою і низькою спинкою, які можна комбінувати. Додати трохи різноманітності – придбати крісла з різними видами прострочки на сидіннях і спинках.

Дизайнерские офисные кресла

Офісне крісло Velis бренду Potocco

Офісне крісло Velis бренду Potocco – це трохи ретро і нескінченна кількість стилю. Шкіряна оббивка, дерев’яна база сидіння з невеликим виступом, що підтримує підлокітник. Це універсальність – таке крісло можна використовувати для робочих місць, поставити для відвідувачів у робочих столів або в приймальні, розмістити в залі переговорів або їдальні.

Офісне крісло Athena бренду Arketipo

Вся краса офісного крісла Athena бренду Arketipo таїться в конструкції його ніжки. Здається, що воно ідеально для архітектурного або дизайнерського бюро, оскільки підкреслить візуально красу напрямку діяльності компанії. Але це ні в якому разі не зменшує сферу його використання. Адже вишукана краса буде доречна в будь-якому офісі.

Дизайнерские офисные кресла

Офісне крісло Canouan бренду Frag

Офісне крісло Canouan бренду Frag – це не тільки ще одні меблі з трендовими нотками ретро. Невеликі валики, з яких сформована спинка і сидіння, мають ще й невелику приємну особливість для тих, хто більшу частину часу проводить сидячи за письмовим столом. Така конструкція забезпечить легкий масажний ефект. А це вельми до речі, якщо немає можливості відлучатися для того, щоб розім’яти м’язи.

Дизайнерские офисные кресла

Офісне крісло Kimera бренду Kastel

Дизайн офісного крісла Kimera бренду Kastel має трохи грайливих жіночних відтінок. Такий ефект досягнутий завдяки цікавій вигнутій формі підлокітників, які виглядають трохи кокетливо. Тому це крісло ми бачимо в інтер’єрі бізнес-леді. І вибираємо з двох варіацій оббивки ту, яка має геометричну прострочку.

Офісне крісло Haiku Wood бренду Arte&D

Створюючи офісне крісло Haiku Wood, дизайнери бренду Arte&D прагнули внести в офісні простори стиль і вишуканість. Дерев’яна база трьох секцій зі шкіряною оббивкою всередині являє собою тендітну зовні конструкцію. Хоча, звичайно, це дуже оманливе відчуття. Крісло зручне, функціональне і дуже красиве. Його назва співзвучна японській ліричній поезії. А дизайн – це справжнє визнання в любові до офісів і комерційних приміщеннь.

Офісне крісло English Mood бренду LCI Decora

Англія – це не тільки манірність. Це ще й джентльменські угоди, пунктуальність, точність і уважність, це консервативне шанування традицій і тонкий гумор. Якщо вам до душі особливості англійського побуту, то стиль офісного крісла English Mood бренду LCI Decora також повинен припасти вам до смаку. Воно ще трохи нагадує трон, а тож здатне надати впевненості у власних силах і можливостях, що зовсім не зайве в суворому світі бізнесу.