Дизайнерські круглі тумби

Круглі тумби можуть здатися непрактичними через свою форму. Але це тільки до тих пір, поки ви не познайомитеся з рішеннями, які пропонують провідні європейські виробники меблів. В їх дизайнерські круглі тумби просто неможливо не закохатися. Вони стильні, елегантні, незвичайні і дуже зручні. Але краще ми покажемо вам це на прикладах.

Кругла тумба Nigel бренду Cattelan Italia

Тумба Nigel бренду Cattelan Italia не зовсім кругла. Тому як радіус нижньої основи трохи більше стільниці. Вона нагадує конус зі скошеною верхівкою. У верхній частині є зручна шухляда без виступаючих ручок, а під ящиком виїмка, що формує полку. Дуже сучасний і мінімалістичний дизайн.

Кругла тумба Round бренду Alivar

У колекції Round бренду Alivar є дві варіації круглих тумб. Якщо вам подобаються закриті конструкції, то можна вибрати циліндричну тумбу з трьома місткими шухлядами. Більш легкий і повітряний дизайн у моделі з однією шухлядою під стільницею і відкритою полицею біля основи. Обидві варіації дуже елегантні і пропонуються в різних обробках на ваш смак.

Круглі тумби Bon.Bon бренду Opinion Ciatti

Бренд Opinion Ciatti пішов на невелику хитрість. У колекції круглих тумб Bon.Bon дизайнери зробили невелике усічення кола, завдяки чому тумбу можна впритул наблизити до стіни. У цій колекції також кілька варіацій. Невисока тумба з однією шухлядою з ніжкою і без, а також висока тумба на три шухляди. Тумби на одну шухляду без ніжки можна компонувати за вашим бажанням і складати з них невеликі піраміди. Так ви проявите фантазію і отримаєте додаткові зручні полиці.

Дизайнерские круглые тумбы

Кругла тумба Valentino бренду Cantori

Дизайн круглої тумби Valentino бренду Cantori цікавий не тільки формою, а й втіленою в дизайні задумкою. Ця модель нагадує розкішні шкіряні валізи для подорожей: ручка на ящику, шкіряна оббивка – все це покликане включати асоціативний ряд. Ми вважаємо, що вийшло просто чудово!

Кругла тумба Double c бренду DAYTONA Home

У дизайні круглої тумби Double c бренду DAYTONA Home кілька суттєвих переваг, крім якості, стильного дизайну і краси. Так верхній блок тумби має рифлену шкіряну оббивку, що буде невеликим буфером в місцях зіткнення з іншими поверхнями: стіни, ліжка або інших меблів. Дві нижніх секції мають дерев’яну лаковану обробку з видимою красивою текстурою дерева, що є трендом останніх років.

Кругла тумба Amelie бренду Jetclass

Якщо вам подобається французьке кіно, то ви напевно бачили фільм «Амелі» про дивовижну неординарну дівчину, яку талановито втілила на екрані Одрі Тоту. Такі ж захоплені відчуття викликає і дизайн круглої тумби Amelie бренду Jetclass. Вона незвичайна, така, що запам’ятовується і приваблива. І також випускається в широкій кольоровій гамі.

Дизайнерские круглые тумбы

Тумба Hege бренду Shake design

Вся бічна поверхня круглої тумби Hege бренду Shake design має невеликий вертикальний рубчик. Може здатися, що це монолітна конструкція, тому що ручка, що дозволяє відкрити дверцята і надає доступ до двох містких поличок, ледь помітна. Такий цікавий дизайн – це результат об’єднання інноваційних розробок бренду і характерних особливостей ретро дизайну.