Дизайнерські гойдалки

Час, коли легко мріється. Коли фантазії оживають. Коли світ сповнений фарб, і щодня дарує відкриття. Впевнені, що ви здогадалися, що мова про дитинство. Як часто ви згадуєте цей щасливий час? Чи хочеться вам іноді повернутись? Дизайнерські гойдалки легко виконають таке бажання. Адже це справжній портал у роки безтурботного щастя. А ми розповімо про варіанти його створення у вашому інтер’єрі.

Дизайнерские качели

Підвісна гойдалка NODO SUSPENSION бренду CIRCU

Завдяки особливій формі металевого каркасу підвісні гойдалки NODO SUSPENSION бренду CIRCU створюють особливу інтимну атмосферу. Вони як невелике затишне гніздечко, в якому можна усамітнитися і вдатися до спогадів. М’які подушки, з яких сформована спинка та підлокітники, як ніжні обійми, які завжди раді подарувати вам відпочинок.

Підвісна гойдалка Leyasol бренду FreiFrau

Бренд FreiFrau створив дивовижну колекцію крісел для стильного та затишного відпочинку. Вона почалася зі знаменитого крісла Leya, яке справило справжній фурор. А потім поступово була доповнена цілою низкою моделей. Серед них з’явилися і підвісна гойдалка, що отримала назву Leyasol. Вже назва, в якій легко читається «шанувальник сонця», натякає на те, наскільки доречними будуть такі меблі у вашому саду, на веранді чи терасі. Але й у інтер’єрі вітальні їй також знайдеться місце. Особливо якщо доповнити композицію кріслами Leya.

Дизайнерские качели

Підвісна гойдалка Bitta бренду Kettal

Для створення атмосфери легкості та літнього настрою бренд Kettal у підвісній гойдалці Bitta використав широку стрічку, яка спеціальним плетінням натягнута на металевий каркас та формує базу диванчика. Ця модель розрахована на відпочинок для кількох людей. Двомісний диван сподобається будь-якому поколінню вашої родини.

Підвісна гойдалка SWING SOFAS бренду Roberti

Ще одна дитяча асоціація в прямому розумінні слова ненав’язливо вплетена в дизайн підвісних гойдалок SWING SOFAS бренду Roberti. Зверніть увагу на малюнок бази гойдалок. Як він нагадує кошик. А це і відсилання до старовинних казок, і до сімейних походів у ліс за грибами або на пікніки. Чудова подорож у світ дитинства навіть на етапі візуального контакту.

Підвісна гойдалка Tropicalia бренду Moroso

Бренд Moroso не є виключенням у рішенні використовувати для створення рами підвісних гойдалок металевий каркас та надання йому форми краплі. Але це абсолютно не помічається на тлі приголомшливого рішення, що зробив підвісні гойдалки Tropicalia унікальними. Адже дизайнери бренду взяли нитки яскравих насичених кольорів і переплели їх на рамі в чудернацький візерунок, що створює особливу святкову атмосферу. Ви шукаєте тропіки? Не треба їхати за тисячі кілометрів. Просто зверніть увагу на гойдалку Tropicalia бренду Moroso.

Гойдалка FABLE бренду MyFace

Каркас у вигляді міцної стійки, на яку підвішений тримісний диван, дуже практичне та функціональне рішення для гойдалки в заміському будинку або на дачі. По-перше, їх можна спокійно переміщати територією залежно від настрою – на сонце, у тінь, на веранду або до басейну. Поставити біля обіднього столу, щоб перед їжею, погойдуючись на гойдалці, з комфортом насолодитися аперитивом. А в прохолодний час доби таку гойдалку можна перемістити в приміщення. Все це можливо, якщо ви оберете гойдалку FABLE бренду MyFace.

Дизайнерские качели

Підвісна гойдалка LISA бренду SCAB DESIGN

У дизайні підвісної гойдалки LISA бренд SCAB DESIGN відтворив шарм інтер’єрів 50-60-х років минулого століття. Ця модель може бути використана з подушками або без, у приміщенні або на вулиці. Це чудовий привід поринути у легку ностальгію про часи, коли одного поштовху від землі було достатньо, щоб злетіти до небес та доторкнутися до хмар.