Дизайнерські бра

У кімнаті, звичайно, можна обійтися одним світильником – люстрою. Або каскадом маленьких стельових світильників. Але наскільки затишніше і красивіше, коли є локальне освітлення, що дозволяє висвітлити улюблені куточки вітальні, спальні, бібліотеки або будь-якої іншої кімнати. За допомогою бра можна створювати особливу атмосферу. А дизайнерські бра дозволять зробити це ще й дуже стильно, з особливим шиком.

Бра Giraffe in love бренду Qeeboo

Бра у вигляді голови жирафи Giraffe in love, який утримує люстру в класичному стилі, дуже швидко набуло популярності. Можливо справа в оригінальному дизайні. А можливо, ще й в назві, яка посилює ефект розчулення, що викликається цим світильником. Закоханий жираф. Бренд Qeeboo, як правило, не тільки виправдовує, а й перевершує всі очікування.

Бра Circuit бренду Cattelan Italia

Лінійка настінних світильників Circuit бренду Cattelan Italia дозволить створювати на стіні цілі візерунки, що нагадують хитромудрі схеми або карти. Різний розмір плафонів і їх колір підсилюють враження, що це не просто абстрактна композиція, а натяк на загадку.

дизайнерские бра

Бра Arzy бренду Wever&Ducre

Бра Arzy бренду Wever&Ducre суворе і навіть трохи брутальне. Зігнуті пластини, що перетинаються під прямим кутом, що приховують всередині джерело світла і розсіюють світловий потік. Такий світильник універсальний для будь-якого типу приміщення – від житлового до комерційного.

Бра Rift бренду Bert Frank

Бра Rift бренду Bert Frank можна було б назвати цілком звичайним, якби дизайнери не вирішили доповнити матовий білий круглий плафон тримачем, розміщеним на латунній пластині. Таким чином світильник придбав особливий шик та стиль.

дизайнерские бра

Бра Wink Lamp бренду Houtique

Ретро дизайн превалює в колекції Wink бренду Houtique, відмінною рисою якої є наявність яскравої пишної бахроми. У лінійці світильників цієї колекції є і бра, яке може внести акцентні нотки в ваш інтер’єр.

дизайнерские бра

Бра Iride бренду Arketipo

Для спальні, наприклад, немає необхідності в яскравому направленому світлі. Тому бра Iride бренду Arketipo з ефектом контражуру, коли світло відбивається від стіни і стає розсіяним, ідеально підійде для нічної зони.

дизайнерские бра

Бра Il Paralume Marina

При абсолютно мінімалістичному дизайні світильника 2248/A3 бренд Il Paralume Marina примудрився створити елегантний і витончений дизайн бра, що нагадує квітучу гілочку весняної квітки. Такий світильник прикрасить передпокій, вітальню, дитячу, кухню.

дизайнерские бра

Бра Pure Wall бренду Intueri Light

Ще один світильник, в якому виробник використовує матовий білий круглий плафон, – бра Pure Wall бренду Intueri Light. У дизайні цієї фабрики він розміщений на невеликому штативі, який під прямим кутом кріпиться до стіни. Цікаво, що якщо розмістити плафон вгору, то буде схоже на руку, що пропонує квітку. А якщо плафон буде спрямовано донизу, то, радше, викликає асоціацію з невеликими світильниками, що прикрашають стіни будинків позаминулого століття.

Бра E19 бренду Vesoi

Ціле гроно плафонів, звисаючих на гнучких шнурах, становить дизайн бра E19 бренду Vesoi. Ця лампа досить таки ефектно виглядає, якщо просто закріпити тримач на стіні. Але можна проявити трохи фантазії і розвісити за допомогою додаткових кріплень кожен плафон на різній висоті і відстані щодо центру. Може вийти дуже цікава композиція.