Дизайнерські барні шафи

Необхідність наявності у вітальні, кабінеті або столовій кімнаті барної шафи приходить не відразу. Але коли ваші запаси починають поповнюватися колекційними напоями, а частування гостей вишуканими напоями входить в традицію, то ви починаєте розуміти, що без барної шафи просто не обійтися. Дизайнерські барні шафи – ідеальне рішення для таких речей. Адже вони не тільки стильні і красиві. Їх конструкція передбачає не тільки все, що може вам знадобитися, а й утримує це все в абсолютно зручному порядку.

Бар Mary бренду Porada

Висока барна шафа Mary бренду Porada складається з двох секцій, які розташовані одна над іншою. У верхній частині є невеликий сегмент з матовою скляною поверхнею, яка створює інтригу щодо асортименту барної шафи. Усередині шафа оснащений підсвічуванням, що не тільки зручно при експлуатації, але і ефектно в інтер’єрі.

Бар Hege бренду Shake design

Дизайн барної шафи Hege бренду Shake design має невеликий ретро акцент. Такий ефект досягнутий завдяки округлій формі і рифленій поверхні бічних панелей шафи. Гладка металева поверхня стільниці красиво контрастує з неоднорідною текстурою дверцят шафи.

Бар Bamboo бренду Praddy

Функціональну і стильну конструкцію для вітальні або кухні пропонує бренд Praddy в моделі барної шафи Bamboo. Це висока барна стійка зі скляною стільницею. І вбудована містка барна шафа, в якій є спеціальні кріплення для келихів і фужерів, а також місце для зберігання напоїв. Мармурова стільниця і дерев’яні панелі шафи красиво поєднуються з металевою базою ніжок і прозорим склом стільниці стійки. Свою назву колекція отримала завдяки дизайну тонких пар металевих ніжок, що нагадують стебла бамбука.

Бар Alexander бренду Alberta Salotti

Бар Alexander бренду Alberta Salotti досить місткий, що дозволить вам мати у своєму розпорядженні під рукою досить великий вибір напоїв і посуду. Зовнішнє оформлення цих меблів традиційно для бренду – вишукана шкіряна оббивка, стримана елегантність ліній і брендовані жіночим профілем ручки дверцят.

Дизайнерские барные шкафы

Бар Luxus бренду Jetclass

Неокласичний стиль бару Luxus бренду Jetclass нарочито підкреслюють розкішні металеві ажурні ручки дверцят. Саме вони показують, що класика в сучасному виконанні не обтяжена великою кількістю декоративних елементів, але при цьому зберегла властиву цьому напрямку розкішну вишуканість.

Дизайнерские барные шкафы

Бар Azure бренду Jetclass

Барна шафа Azure бренду Jetclass має цікаву форму дверцят, в яких обійшлися без гострих кутів. Весь дизайн цих меблів має дуже плавні і елегантні лінії. Навіть тонкі декоративні планки, які посилюють стійкість конструкції ніжок, ідеально доповнюють картинку. Бренд пропонує кілька колірних рішень, але ми радимо вам звернути увагу на варіацію в кольорі Pantone 2021 – сірому.

Бар Cleofe бренду Isabella Costantini

Красиві блискучі ручки з трьох з’єднаних шестикутників різної величини прикрашають барну шафу Cleofe бренду Isabella Costantini. Їх дизайн нагадує коштовність, яка відтінена скромним фоновим дизайном дверцят. Такий контраст може бути прекрасною асоціацією для вмісту вашого бару. Де ви будете зберігати колекційні напої, щоб з радістю пригостити рідних і друзів.

Бар Portos бренду Cattelan Italia

Бар Portos бренду Cattelan Italia порадує вас нестандартною асиметричною конструкцією бази ніжок, а також двома місткими секціями з різним видом зовнішньої обробки. Одна секція виконана з горіха каналето, а інша пофарбована в білий або сірий колір. Таким чином ви можете використовувати один відділ для посуду, а інший для напоїв. Можливо, ви вважаєте за краще зберігати міцні напої окремо від легких. Або одна із секцій буде для відкоркованих пляшок, а друга – для тих, що чекають своєї черги.

Дизайнерские барные шкафы

Барна шафа Tama бренду Gallotti & Radice

У лаконічно-мінімалістичного дизайну барної шафи Tama бренду Gallotti & Radice є своя «родзинка» дизайну. Так світлому масивові ясеня, який послужив основним матеріалом для виготовлення цих меблів, дизайнер Carlo Colombo надав благородний матовий колір попілу. З ним чудово гармонують золотисті латунні ручки, молдинг і наконечники ніжках, що на звужуються до низу.