Кольори Pantone 2021

Цвета Pantone 2021

Зазвичай, інститут Pantone обирає один основний колір року і потім створює супутні кілька палітр. Але попередній рік не був зовсім простим. І тому не дивно, що для 2021 було оголошено відразу 2 кольори. Контрастних, але таких, які дивно доповнюють один одного. Кольори Pantone 2021: 17-5104 Ultimate Gray (Бездоганний сірий) і PANTONE 13-0647 Illuminating (Освітлюючий). Це сила і надія, стійкість і натхнення. Це саме те, що необхідно людству в новому році, для якого припасено стільки надій і мрій. В яких пропорціях ви будете використовувати ці кольори – ваш особистий вибір і він завжди буде вірним.

Цвета Pantone 2021

Крісло Manta бренду Arketipo

Крісло Manta бренду Arketipo має дуже незвичайну форму. Здається, що його виплавляли з якогось тягучого матеріалу і залишили остигати на свіжому повітрі. А там, сильний порив вітру вніс свої корективи. В цьому кріслі заклик до руху, який обов’язково піде за відпочинком. У поєднанні з трендовим сірим кольором і його значенням – це ще й обіцянка, що сила і витривалість обов’язково прокладуть шлях до чогось кращого.

Кавові столики Hoodi бренду Midj

Колекція кавових столиків Hoodi бренду Midj має одну загальну особливість – у кожного столика стільниця виконана у вигляді половинки кола. В усому іншому ж вам надається широкий вибір кольорів і розмірів. А це дозволяє експериментувати і створювати свої, унікальні композиції. У тому числі і використовуючи кольори Pantone 2021.

Цвета Pantone 2021

Обідній стілець Magda Ml Couture бренду Cattelan Italia

Обідній стілець Magda Ml Couture бренду Cattelan Italia в стильному бездоганно сірому кольорі також порадує вас своїм символізмом. Зовнішня сторона спинки цього стільця виконана у вигляді стьобаного полотна. Внутрішня ж абсолютно гладка. Так і в нашому житті – ми можемо бути яскравими, непересічними, експресивними для всього зовнішнього світу, але в душі у нас завжди буде спокій, стабільність і чіткі цілі.

Цвета Pantone 2021

Дзеркало Starry бренду MALABAR

Функціональної частини в дзеркалі Starry бренду MALABAR десь близько половини. Але при цьому ви напевно не відмовитеся прикрасити сучасний інтер’єр таким яскравим і незабутнім декором. Контрастні кольори, розмаїття насичених текстур, абстрактне змішання сегментів.

Цвета Pantone 2021

Кавові столики Bloom H40 бренду MIDJ

Оригінальний дизайн пропонує бренд MIDJ в моделях кавових столиків Bloom H40. Широка основа у вигляді циліндра утворює під тонкою круглою стільницею невелику поличку, яку можна використовувати для розміщення елементів декору. Особлива краса полягає в тому, що завдяки відносно невеликій висоті таких столиків, декор буде видно тільки тим, хто присяде відпочити на крісло, стілець або диван поблизу.

Цвета Pantone 2021

Кавовий столик Cortez бренду MALABAR

Дизайн кавового столика Cortez бренду MALABAR чимось нагадує ретро-намистини, зібрані в яскраву нехитру біжутерію. Контрастне поєднання трендових кольорів цього року довелося для такої ідеї як не можна до речі.

Цвета Pantone 2021

Килим Cross бренду La Chance

На килимі Cross бренду La Chance можна побачити розташовані «драбинкою» прямокутні плиточки, які формують простий, але досить цікавий орнамент. Цей малюнок дав можливість дизайнерам бренду зробити краї килима не рівними, а зламаним зигзагом. Таким чином, якщо у вас є нестандартне приміщення з безліччю «закутків», то ви зможете легко і красиво стикувати кілька килимків різної величини, зберігаючи стиль і малюнок.

Ширма Caprice бренду Frato

Вам знайомий вираз «як за кам’яною стіною»? Так ось ширма Caprice бренду Frato дає відчуття, що ви не просто за кам’яною стіною, а за дуже стильною стіною. Текстура панелей ширми завдяки благородному сірому кольору і переплетенням нагадує кам’яну кладку. А вкраплення золотисто-жовтого кольору у вигляді тонких смуг додають вишуканості і шику.

Диван Santiago бренду Tacchini

Дизайн двомісного диванчика Santiago бренду Tacchini абсолютно нехитрий. Але завдяки насиченому яскравому жовтому кольору не тільки оббивки, але навіть ніжок, цей диван дарує дивовижний сонячний настрій. Приголомшлива можливість створити акцент в строгому інтер’єрі із стриманими базовими відтінками кольору.