Колір Тіфані в інтер’єрі

Понад 100 років тому знаменитий ювелірний будинок Tiffany & Co зробив бірюзовий своїм корпоративним кольором. З тих самих пір цей красивий насичений колір часто згадується саме як колір Тіфані. Його із задоволенням використовують у багатьох сферах: ювелірних виробах, модному одязі і тп. Колір Тіфані в інтер’єрі так само досить популярний, оскільки прекрасно виглядає і в якості базового відтінку, і ідеальний в акцентах. Завдяки цьому кольору меблі, світильники та декор змінюються й набувають особливого дивовижного «характеру». Саме його ми і хочемо показати в нашому огляді.

Ширма Hide & Seek бренду Munna

Кажуть, що бірюзовий став кольором Тіфані саме через велику популярність бірюзи в ювелірних виробах. Тому не дивно, що поєднання цього кольору з золотим виглядає ідеально. У цьому можна переконатися на прикладі дизайну ширми Hide & Seek бренду Munna, де основний колір Тіфані грає масою відтінків в гранях рифленої поверхні панелей і відтіняється золотим кольором декору і фурнітури. Дуже вражаючий дизайн, який обов’язково стане прикрасою інтер’єру.

Барний стілець Frank бренду MOGG

Колір Тіфані змінює, надає нового сприйняття. Навіть аскетичний дизайн барного стільця Frank бренду MOGG в кольорі Тіфані виглядає по-особливому. Його суворий образ пом’якшується і набуває відтінок витонченості. Це як прості на вигляд брендові речі завжди виглядають стильно. Так і меблі в кольорі Тіфані завжди мають нотку елегантності з дещицею розкоші.

Цвет Тиффани в интерьере

Крісло Olympia бренду Munna

Коли в дизайні вже закладена розкіш і стиль, то колір Тіфані максимально підсилює цей ефект. Це прекрасно видно в неокласичному дизайні крісла Olympia бренду Munna. Це дійсно божественно красиво, тому і назва цієї колекції відповідна, з натяком на позаземне натхнення.

Ліжко TIFFANY бренд FELIS

Клаптикові ковдри, плетені килимки – у всьому цьому міститься неймовірна притягальна сила затишку. Адже ці елементи показують, що річ зроблена з любов’ю, руками мами чи бабусі. У них сила роду, захист і своєрідний оберіг. Узголів’я ліжка TIFFANY бренду FELIS виготовлено з широких м’яких переплетених смуг, які створюють саме таке відчуття затишку. Виробник пропонує декілька варіантів поєднання кольорів, але назва лінійки натякає, що ідеальним буде саме спектр з кольором Тіфані.

Цвет Тиффани в интерьере

Підвісні світильники BALLOON бренду ZAFFERANO

Колір Тіфані в інтер’єрі викликає асоціацію з відпочинком в теплих краях, адже це відтінок морських хвиль. Психологи вважають, що бірюзовий створює ауру спокою і впевненості. Якщо ви хочете «включати літо» за власним бажанням, то зверніть увагу на колекцію підвісних світильників BALLOON бренду ZAFFERANO, в якій є лампи з плафоном в кольорі Тіфані. Так ви отримаєте своє персональне літо.

Цвет Тиффани в интерьере

Кавовий столик LIGHT_C90LC50 бренду BORZALINO

Один з найбільш дивовижних дизайнерів в світі – це Природа. Ми не перестаємо дивуватися її досконалим творінням, в яких не тільки черпаємо натхнення. Майстри світових брендів талановито використовують створене навколишнім світом, підкреслюючи подаровану нам неймовірну красу. Так мармур AMAZONITE EXTRA із вкрапленнями кольору Тіфані бренд BORZALINO використав для стільниці кавового столика LIGHT_C90LC50. Навіть при простому мінімалістичному дизайні ці меблі виглядають фантастично красиво.

Цвет Тиффани в интерьере

Барний стілець Hive бренду ROYAL STRANGER

Любов бренду ROYAL STRANGER до геометричних фігур дуже помітна практично в кожному предметі, виробленому цієї фабрикою. При створенні барного стільця Hive, наприклад, натхнення черпалося від форм шестикутника. А колір Тіфані в оббивці в поєднанні із золотим кольором металевої бази зробив цей дизайн ще більш ефектним.

Цвет Тиффани в интерьере

Консоль Triny бренду JETCLASS

Створюючи ребристу поверхню бічних панелей консолі Triny бренд JETCLASS JETCLASS подарував нам чудову можливість милуватися усіма можливими відтінками кольору Тіфані. Адже межі полотна цих панелей розташовані під різним кутом і створюють дуже красиву гру світла і тіні. Для справжніх цінителів витонченого стилю JETCLASS.