Сучасні дизайнерські ширми

Мода повертається не лише в одязі. Дизайн і моделі предметів інтер’єру також періодично знаходять нове життя через певну кількість часу. Не стали винятком і ширми, які кілька століть тому були повсякденною і необхідною частиною інтер’єру. Однак сучасні дизайнерські ширми набули і нової функціональності. Вони гармонійно увійшли в інтер’єри, перетворившись на стильне та функціональне доповнення.

Ширма Matisse бренду Castro lighting

Так ширма Matisse бренду Castro lighting – це чудовий елемент зонування та декору для вітальні, їдальні, кабінету чи спальні. Секція з асиметричними прямокутними блоками може бути перегородкою як така. А може стати базою для додаткового декору – наприклад, з кімнатними рослинами вона набуде нового цікавого формату.

Ширма Caprice бренду Frato

Ширма Caprice бренду Frato, до речі, виконана в кольорах цього року Pantone, може бути використана і в контрактних проектах, і для меблювання житлових просторів. Завдяки збереженій та вивіреній століттями традиції робити панелі ширми непрозорими, вона може служити і для створення відокремленого будуару, як і багато століть тому, і відокремлювати робочі зони від зони відпочинку чи переговорної в офісі. Також їй може знайтися місце у бутику, салоні краси чи косметичній клініці..

Ширма Hilton 3 бренду Porada

Готелі мережі Хілтон розкішні та сучасні. Вони вражають своєю величчю. Нам здається, що ширма Hilton 3 бренду Porada, виготовлена ​​з горіху каналетто, повною мірою передала атмосферу та дух бренду, який послужив натхненням для її створення. Симетричний візерунок з однакових дерев’яних брусків нагадує архітектурний стиль знаменитих готелів.

Ширма ARTIST’S PUZZLE бренду CASSINA

Ширма ARTIST’S PUZZLE бренду CASSINA а додаток до оригінального дизайнерського рішення має ще й дивовижну історію. Її дизайн був розроблений спеціально для резиденції посла Японії у 1966 році Шарлотою Перьєн. Це був унікальний одиничний екземпляр. І лише цього року бренд CASSINA відтворив їх у лінійці меблів для покупців. Дивним у цих меблях є те, що ця ширма – суцільне єдине полотно, створене зі скріплених у шаховому порядку та рухомих брусочків. Таким чином, ширмі можна надавати необхідну в інтер’єрі форму, згинати її хвилею.

Современные дизайнерские ширмы

Ширма Swing бренду MOGG

Якщо вам потрібен цікавий декоративний елемент для приміщення, який може служити чудовим фоном для фото, невеликою зонуючою перегородкою, полотном, що приглушує і пом’якшує яскраве денне світло, то зверніть увагу на ширму Swing бренду MOGG. Її круглі полотна на вигляд легкі, як крила метелика. А циліндр, що утримує баланс, служить прекрасним контрастом.

Ширма Sir бренду Cantori

Бренд Cantori створив сучасну стильну версію ширми, використавши як базовий елемент букву «С», часте повторення якої створює полотна цих меблів. Назва ширми Sir – це як місток між старим та новим, між традиціями та сучасністю.

Современные дизайнерские ширмы

Ширма Shield бренду Gallotti&Radice

Бренд Gallotti&Radice, на відміну від своїх колег, вирішив удосконалити та додати функціональності традиційній ширмі. Так ширма Shield отримала оснастку із дзеркал, тримачів для одягу, чим набула функціональної значущості для спальні сучасної жінки.