Чого бажають жінки

Перед будь-яким гендерним святом у більшості людей виникає питання, чим же дивним можна порадувати свою половинку? Ми вирішили полегшити завдання сильній половині людства і за допомогою дизайнерських предметів інтер’єру розкрити найбільшу таємницю: чого бажають жінки. Впевнені, що ми надихнемо вас на найкращі подарунки.

Світильник MADAMA бренду MOGG

Одне з негласних правил жінок: «У будь-якій незрозумілій ситуації йди на шопінг». А якщо бути серйозними, то з якоїсь дивної причини нова сукня, сумочка або туфлі мають неймовірно надихаючий вплив на жінок. Ми це знаємо точно, а оригінальний і яскравий світильник MADAMA бренду MOGG дозволить не забути про це і чоловікам.

Світильник Bla-Bla бренду MOGG

Спілкування для жінок не менш важливо, ніж шопінг. Якщо ви запитаєте, про що вона говорила з подружками протягом 3-х годин, то у відповідь швидше за все почуєте «ні про що». І це буде справжньою правдою. Тема дискусії зовсім не важлива. Адже це набагато більше, ніж просто поговорити. І втілили цю ідею дизайнери бренду MOGG у світильнику Bla-Bla.

Чего хотят женщины

Настільна лампа Paris бренду Qeeboo

Якщо ви хочете бачити свою жінку щасливою, то подаруйте їй Париж. Звичайно, це вже занадто конкретний натяк. Але його суть в тому, то якщо ви знаєте свою кохану, то з легкістю вгадаєте в якому куточку світу вона хотіла б провести з вами уїкенд. Це може бути і романтичний Париж, і сучасний Нью-Йорк, і вічно закохана Венеція. А може це будуть острова в теплому морі або засніжена вершина гір? Або дерев’яний будиночок на березі лісового озера. Подорожуйте, присвячуючи час один одному! І натхнення для поїздок подарує настільна лампа Paris бренду Qeeboo.

Чего хотят женщины

Ваза Il bulbo бренду Vesoi

Квіти. Такий подарунок очевидний і про нього на свята, як правило, не забуває жоден чоловік. Але, якщо ви дійсно хочете порадувати свою жінку, то подаруйте їй її улюблені квіти. І далеко не завжди це троянди або тюльпани. Для стильного інтер’єру, де буде стояти подарований вами букет, знадобиться красива ваза. Ми рекомендуємо вазу Il bulbo бренду Vesoi. Одна з її переваг – в лінійці бренду є оригінальний настінний варіант.

Чего хотят женщины

Ширма Red shades бренду Altreforme

Відчувати себе чарівною і бути красивою – це бажання будь-якої жінки. Про це натякне вам яскрава ширма Red shades бренду Altreforme. А в якості подарунку може бути все що завгодно з б’юті-сфери – від косметики або духів до сертифікату в спа-центр або на курс масажу. А якщо проявіти фантазію, то можете додати ще й фотосесію в улюбленому образі.

Бра Idea Cappucino бренду Vesoi

Чашечка кави в ліжко, кава в стаканчику, коли ви чекаєте її біля виходу з роботи …. Це не просто жест – це ваші почуття. Не забувайте про це і робіть не тільки в свята. Про те, як зробити каву подарунком натякне бра Idea Cappucino бренду Vesoi .

Чего хотят женщины

Підвісний світильник Gioia бренду Cantori

Про те, що діаманти є кращими друзями дівчат, знають всі. Тому ювелірні прикраси були, є і будуть безпрограшним варіантом подарунка жінці на будь-яке свято. І нагадає про це підвісний світильник Gioia бренду Cantori, що нагадує вишукану прикрасу, і підвіски якого виблискують не гірше діамантів.

Чего хотят женщины

Диван Deluxe бренду Jetclass

Ідея про те, що автомобілі подобаються виключно чоловікам, в корені хибна. Яскравий і стильний диван в неокласичному стилі Deluxe бренду Jetclass натякне, що якщо у вас є можливість, то подаруєте своїй коханій нову сучасну червону машину. Повірте, що такий подарунок буде гідно оцінений.

Чего хотят женщины

Дзеркало Guanto бренду Altreforme

І, звичайно, не забувайте дарувати своїй жінці любов. Говоріть і показуйте, що ви цінуєте і восхищатся. Що ваша улюблена – це єдина, неповторна і найнеобхідніша для вас. І нагадає про це дзеркало Guanto бренду Altreforme.