Білий колір в інтер’єрі

Відносно кольорових гам для приміщень різного призначення написана величезна кількість статей. При цьому аналізується і вплив кольору на емоційний стан людини, і його здатність перетворювати приміщення, роблячи простір більше або менше. І практичність того чи іншого кольору. Білий колір в інтер’єрі вважається нейтральним. Він поєднується з абсолютно будь-якими іншими кольорами і має властивість візуально збільшувати простір. А предмети інтер’єру білого кольору виглядають неймовірно шикарними.

Бібліотека FIDIA бренду ELLEDUE

Про бібліотеку FIDIA бренду ELLEDUE можна сміливо сказати, що вона виглядає монументально. І білий колір в цьому відіграє чималу роль, оскільки саме такого кольору повинні бути колони і капітелі, якими прикрашені шафи. Якщо ви сумнівалися, що існує храм науки і знань, то ось він. І ви можете стати його власником.

Кухонний гарнітур Bellagio бренду ARAN

Кухонному гарнітуру Bellagio бренду ARAN дісталося дуже гучна і зобов’язуюча назва. Беладжіо неймовірно красиве і мальовниче місце на березі знаменитого озера Дуомо. Тому ця кухня не тільки красива, але і має все необхідне, щоб довести вам свою функціональність найвищого класу.

Белый цвет в интерьере

Крісло Chiara бренду Castro lighting

Поєднання білого і золотого кольору завжди виглядає дуже розкішно. У цьому можна переконатися на прикладі крісла Chiara бренду Castro lighting. Біла оббивка з ледь помітними сірими штрихами ідеально гармонує з тонкими латунними ніжками. У цьому дизайні присутні відгомони трендового ретро стилю.

Белый цвет в интерьере

Колекція меблів Roma бренду GRILLI

Колекція меблів Roma бренду GRILLI створена для повноцінного меблювання будь-якого житлового приміщення. Білий колір оббивки і обробки лише підкреслює грандіозність проекту. Неокласичний стиль і назва змушують згадати про ті часи, коли Рим асоціювався з величчю і могутністю, з тією цивілізацією, яка подарувала нам видатних мислителів і приголомшливу спадщину.

Белый цвет в интерьере

Крісло Nana бренду Frei Frau

Дизайн крісла Nana бренду Frei Frau не надто оригінальний, але на ньому зупиняється погляд через оригінальну оббивку. Це тканина бренду Dedar. У неї дивовижна текстура, яка надає будь-якому виробу додаткового обсягу. У білому кольорі в дизайні крісла Nana вгадується схожість із пухнастою овечкою. Дуже затишний образ.

Порцелянова фігурка Angel бренду Lladro

Порцелянові фігурки найчастіше білого кольору, їх фарбують фарбами, інкрустують золотом, сріблом і дорогоцінними каменями. Але для статуетки янгола це все зайве. Первозданно білосніжний, чарівно красивий, чуттєвий – це все про порцелянову статуетку Angel бренду Lladro.

Белый цвет в интерьере

Креденс Ellipse бренду Seven Sedia

Білий колір креденсу Ellipse бренду Seven Sedia підкреслено широким золотим молдингом по нижній і верхній панелі дверей, металеві ручки у вигляді еліпса доповнюють образ. Креденс є частиною однойменної колекції, яка дозволить вам меблювати спальню або столову кімнату в єдиному стилі.

Белый цвет в интерьере

Модульний диван 9000 бренду Arflex

Модульний диван 9000 бренду Arflex – це неймовірний простір для втілення ідей. Форма модулів дозволяє створювати безліч конфігурацій, які ідеально впишуться в житловий або комерційний інтер’єр. Їх можна швидко переставляти і будувати необхідну композицію в залежності від потреб. Це можуть бути як окремі острівці, так і довгі масивні конструкції. У білому кольорі цей диван виглядає неймовірно стильно.