Барний стілець та характер

Для тих, хто професійно займається інтер’єрами, знаменита фраза «скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» звучить трохи інакше. За вашим вибором абсолютно будь-якого предмету інтер’єру можна досить точно сформувати психологічний портрет, відкрити таємниці вашого характеру. І сьогодні в цьому розрізі ми розповімо про барні стільці. І так, барний стілець і характер.

Барний стілець Frank брендe Mogg

Легка і навмисна недбалість, яку дарує дизайн барного стільця Frank бренду Mogg, вкаже на нотки аскетизму в вашому характері. Але при цьому підкреслить, що вам притаманні почуття стилю і увага до змісту, функціональності. При цьому ви не боїтеся трохи епатувати оточуючих вас людей.

Барний стілець Tembo бренду La Chance

Життя було б сумним і нецікавим без вас. Адже ви – справжній винахідник. І не важливо, стосується це якихось механізмів, досліджень або просто створення дивовижних подій або атмосфери. З вами точно не буває нудно. Тому ваш вибір припадає на барний стілець Tembo бренду La Chance.

Барный стул и характер

Барний стілець Hip бренду Colico

Вас звати не Грета Тунберг, але про навколишній світ ви знаєте достатньо. Або як мінімум помічаєте і цінуєте красу природи. Швидше за все, ви піклуєтеся про те, щоб ми жили в чистому і здоровому світі, де є зелені дерева, квітучі по весні квіти і птахи, що повертаються з південних країн, на чисті водойми. Тому вам близький дизайн барного стільця Hip бренду Colico, в прозорому полотні якого проглядаються золотисті волокна.

Барний стілець Arco Stool бренду Houtique

Вас можна назвати Барбі. Оскільки ви обрали яскравий і оригінальний дизайн барного стільця Arco Stool бренду Houtique. І це означає, що ви, як і цей ляльковий ідол кінця минулого століття, бездоганні і стильні в усьому. Ваш зовнішній вигляд, відчуття моди можуть слугувати еталоном.

Барний стілець Pedalo stool 2535 бренду Colico

Якщо спорт і не займає у вашому житті значне місце, ви як мінімум, дуже енергійна людина. Ваше життя – це постійний рух вперед. Ви легкі на підйом і можете оперативно змінити свої плани. Тому обраний вами дизайн – це стилізований під велосипед барний стілець Pedalo stool 2535 бренду Colico.

Барний стілець ONE MORE бренду KARTELL

Обираючи барний стілець ONE MORE бренду KARTELL, ви натякаєте, що ви дуже оригінальна і неоднозначна особистість. Ви легко можете опинитися в центрі уваги, а при бажанні – стати практично невидимкою. Все життя – гра, ви про це знаєте і використовуєте собі на користь.

Барный стул и характер

Барний стілець Deja Vu бренду Houtique

Шикарний барний стілець Deja Vu бренду Houtique в ретро стилі, щедро прикрашений різнобарвною бахромою, вибере справжня гламурна штучка, модниця. У вас точно є розкручений інстаграм-канал, де тисячі ваших шанувальників постійно нагороджують вас масою лайків за цікаві і модні образи, ідеї для приголомшливого лука на будь-який випадок життя.