Метелики в інтер’єрі

Легкі, красиві, повітряні метелики асоціюються з літом, свободою, закоханістю. Метелики і їхні силуети можна знайти в принтах на одязі, в татуюваннях, в картинах, в пляжному інвентарі. І, звичайно, метелики в інтер’єрі теж присутні. З їх допомогою можна створювати романтичну або жіночну атмосферу, додавати трохи вишуканості або легковажності, наповнювати яскравими фарбами і створювати акценти. Світильники і меблі, в яких дизайнери втілили метеликів, – в нашому сьогоднішньому огляді.

бабочки в интерьере

Настільна лампа LT1204 бренду ARTISTAR

Для плафона настільної лампи LT1204, що дивовижно точно втілила образ метелика Монарх, бренд ARTISTAR вибрав різнобарвне скло TIFFANY. Результат вийшов приголомшливо-зачаровуючим. М’яке світло такої лампи прекрасно підійде, щоб використовувати її в якості нічника.

Декор Bice бренду MOGG

Для декоративних металевих метеликів Bice бренду MOGG можна знайти масу застосувань в інтер’єрі. Ними можна прикрасити стіни і меблі. Досить оригінально таке доповнення буде виглядати на дзеркалах. Їх можна використовувати в якості гачків для одягу і аксесуарів. Це прекрасний привід проявити фантазію і зробити інтер’єр унікальним.

Крісло Campos від Eduardo García Campos

Щоб крісло Campos здобуло свої ідеальні чудові форми його творцеві дизайнеру Eduardo García Campos знадобилося 3 роки. Але такий тривалий термін коштував того, оскільки дизайн дійсно фантастичний, що було відзначено професійною нагородою A’DESIGN AWARD & COMPETITION. Одне крісло – як крильце метелика, тому якщо ви хочете домогтися вражаючого ефекту, обов’язково придбайте такі крісла парно.

Вішак для одягу BUTTERFLY COAT RACK бренду GHIDINI 1961

У вішаку для одягу BUTTERFLY COAT RACK бренду GHIDINI 1961 красиві метелики грають роль гачків. Такий вишуканий дизайн придумав Richard Hutten, завдяки якому з такою вішалкою в будь-якому приміщенні відчувається трохи літнього тепла і безтурботності відпустки.

бабочки в интерьере

Крісло MINI PAPILIO бренду B & B ITALIA

З усіх обраних нами сьогодні предметів інтер’єру крісло MINI PAPILIO бренду B&B ITALIA найменше нагадує метелика в його оригінальному силуеті. Але сучасне втілення зберегло і яскраві кольори, і розмах крил. Але найголовніше – в це крісло втілене відчуття затишку, так як «крильця» його спинки дарують м’які теплі обійми для кожного, хто захоче відпочити.

Дзеркало Mauro Ferretti

На тонкій золотій оправі круглого дзеркала Mauro Ferretti розмістив безліч золотавих метеликів. Такий дизайн дуже вишуканий і ніжний. У цьому дзеркалі хочеться милуватися собою кожен день. А зроблені з його участю селфі виглядають просто фантастично.

бабочки в интерьере

Підвісний світильник Butterfly бренду Trio

Плафон підвісного світильника Butterfly бренду Trio настільки щедро прикрашений різнокольоровими метеликами, що здалеку здається, що це гарна садова квітка. І не дивно, адже за однією з найкрасивіших легенд метелики – це квіти, які дуже хотіли свободи і побачити світ, відірвавшись від стебла, і вони здійснили свою мрію. Ця лампа чудово підійде для освітлення в дитячій спальні.

Світильник Niagara Chandelier бренду Lladro

Один із знакових предметів інтер’єру для преміального іспанського бренду Lladro – світильник Niagara Chandelier. Величезна кількість порцелянових метеликів різної величини прикрашають водоспад напівпрозорих ниток кріплень. Ця лампа не дарма отримала назву на честь одного з найкрасивіших водоспадів світу, оскільки вона теж вражає своєю величною привабливістю.

бабочки в интерьере

Світильник Sciame Farfalla бренду ALBUM

Оригінальне рішення щодо візуалізації метеликів в інтер’єрі запропонував бренд ALBUM в світильнику Sciame Farfalla. По-перше, цю лампу не можна назвати ні бра, ні підвісним світильником, оскільки її конструкція передбачає кріплення і на стіні, і на стелі. По-друге, завдяки гнучким проводам, метелики зі світлодіодними лампочками дійсно парять в повітрі.