Африканскі мотиви в інтер’єрі

Африканські мотиви в інтер’єрі – один з інтер’єрних трендів останніх років. Особливо ця тематика стала актуальною з моменту введення обмеження на пересування через карантин. Яскраві екзотичні джунглі, пустельні ландшафти, а також дивовижні тварини, птахи і рослини, яких можна побачити, подорожуючи по Африці, знайшли відображення в предметах інтер’єру. У нашому огляді ми вирішили також додати і виробника тканин, розробки якого дозволять додати трендових ноток в уже сформований вами інтер’єр.

Порцелянова статуетка We Follow in Your Steps бренду Lladro

У скульптурні фігурки бренду Lladro просто неможливо не закохатися. Це підтверджує сімейство слонів порцелянової статуетки We Follow in Your Steps. Вони здаються абсолютно живими, з характером і власною історією. Папа-слон дуже любить свою сім’ю і дбайливо обіймає маму хоботом. В очах слонихи застигла жіноча мудрість, а весь її силует наповнений грацією і красою. Синочок – слоненя, як будь-який підліток, нетерплячий, спритний і з часткою пустощів. Всі вони нерухомо застигли в порцеляні, але при цьому незбагненно і абсолютно точно відчувається їх рух.

Африканские мотивы в интерьере

Тканини з африканськими мотивами бренду ARDMORE

Детально опрацьовані малюнки в принтах на тканини бренду ARDMORE захоплюють, привертають увагу і спонукають до творчості. Таке полотно підійде як для оббивки меблів, так і для драпірування стін, для штор або іншого декоративного текстилю в інтер’єрі. Це прекрасний шанс не тільки зробити дизайн інтер’єру трендовим, а й внести в нього яскраві фарби.

Африканские мотивы в интерьере

Дзеркало Africa бренду Cattelan Italia

Силует Африканського континенту видався дизайнерам бренду Cattelan Italia настільки привабливим, що вони вирішили використати його для створення дзеркала Africa. Не забули вони і про знаменитий Мадагаскар, який прийнято вважати частиною Африки. Рішення виявилося дуже вдалим, так як дзеркало виглядає дуже ефектно. А ще, завдяки йому, ви можете, не виходячи з дому, побачити себе в Африці.

Чест LEOPARDO бренду Fornasetti

Переважаючим кольором для честа LEOPARDO брендe Fornasetti був обраний золотий. Тому леопард, зображений на передній панелі честі, що гордо крокує по піщаній поверхні, помічається не відразу. Цікавий факт, що цей комод виготовили в середині минулого століття спеціально для сімейної віли, де він дуже полюбився Piero Fornasetti.

Стілець Moro бренду Fornasetti

Всі предмети інтер’єру бренду Fornasetti овідрізняє особливий дивовижний дизайн. Навіть найповсякденніші речі Fornasetti перетворює в еклектичні, найяскравіші. Наприклад, спинку стільця Moro прикрашає бюст африканської жінки в яскравому автентичному вбранні. Не звернути увагу на такі меблі просто неможливо.

Африканские мотивы в интерьере

Шпалери IQUITOS бренду Inkiostro Bianco

Зі шпалерами IQUITOS брендe Inkiostro Bianco легко відчути себе в африканських джунглях. Але особлива їх принадність полягає в тому, що яскраві і насичені барвисті картинки чергуються з полями, де малюнок нанесений тільки контуром. Таким чином дотримується баланс і не створюється відчуття какофонії кольору. Єдине, про що вам доведеться потурбуватися, щоб особливо творчі діти не прийняли контурні малюнки на шпалерах за запрошення до їх розфарбовування.

Африканские мотивы в интерьере

Килим Cielo Terra бренду Opinion Ciatti

У колекції килимів Cielo Terra бренду Opinion Ciatti є звичні нам пейзажі з нашої кліматичної смуги проживання. А є і африканський пейзаж, де можна побачити найяскравіших представників флори і фауни цього регіону. Нам навіть важко сказати, який з варіантів колекції найкрасивіший. Напевно, ми б не вибирали, а придбали всі варіанти.

Африканские мотивы в интерьере

Дзеркало Fendo бренду MOGG

Досить сміливим рішенням було надати дзеркалу Fendo бренду MOGG форму і оправу у вигляді голови рогатої тварини. Як декор це дуже оригінально і ефектно. Але ось споглядати своє відображення в такому дзеркалі може собі дозволити тільки людина з достатньою часткою гумору та іронії. Ви б змогли?

Африканские мотивы в интерьере

Рушники з африканськими мотивами бренду Ardmore

Яскрава і екзотична флора і фауна Африканського континенту спонукала дизайнерів бренду Ardmore на створення цілої серії колекцій рушників. Monkey Paradise Coral Pair, Royal Leopard Placemats Sunset, Flame Lily Croco Coral Pair – на яскравих насичених тонах тканини можна знайти мавпочок, крокодилів, леопардів і квітку Lucky Bean. Такий декор додасть строкатих нот в ваш інтер’єр і зробить прийом їжі більш захоплюючим.