[:ua]Договір публічної оферти[:ru]Договор публичной оферты[:en]Public offer agreement[:]

[:ru]

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином Онлайн-шоурум Enre.com.ua надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину Онлайн-шоурум Enre.com.ua, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається в подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки товарів та послуг, що розміщені або пропонуються інтернет-магазином Онлайн-шоурум Enre.com.ua, в подальшому «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом «усної угоди» і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Інтернет-магазин» — сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках і в доданій до них інформації  дистанційним способом.

«Продавець» — організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж Товару.

«Товар» – продукція та/або послуги, пропоновані до продажу, і розміщені на сайті enre.com.ua.

«Покупець» — фізична та / або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті enre.com.ua.

«Одержувач» — фізична та / або юридична особа, визначений (-а) Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

«Акцепт» — повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

«Замовлення» — окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті enre.com.ua.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом та умовами, опублікованими на сайті enre.com.ua, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт enre.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення Товару не входить доставка до отримувача і оплачується окремо Покупцем.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки визначається компаніями, які здійснюють доставку. Вид доставки Покупець обирає самостійно при оформленні Замовлення.

3.1.4. Продавець не надає послуги покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлене і сплачене Покупцем, Продавець за наявності визначеного у Замовленні Товару, у розумні терміни в робочий час забезпечує доставку Товару Покупцю на умовах доставки, визначеної у Замовленні.

3.1.6. В разі відсутності у наявності Товару (або неможливості надання послуги, визначеної на сайті enre.com.ua) Продавець зобов’язаний повідомити Покупцеві про неможливість виконання Замовлення. В такому разі Замовлення скасовується Продавцем, і за наявності бажання Покупця Продавець може повідомити Покупця, якщо в подальшому Товар з’явиться у наявності або послуга стане можливою до надання.

3.1.7. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача.

3.2. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті enre.com.ua, є чинними на момент здійснення Замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення, до того моменту поки воно не оплачене.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів, банківських установ Покупець сплачує додатково відповідно до тарифів таких систем, банківських установ або терміналів.

3.3. УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ.

3.3.1. При оформленні замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці. Одне замовлення може бути оформлено на одну адресу. Якщо Вам необхідна доставка різних товарів за різними адресами — необхідно оформити відповідну кількість Замовлень.

3.3.2. Доставка Замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем по телефону, який вказаний Покупцем в Замовленні.

3.3.3. Доставка Замовлення здійснюється в строки та на умовах компаній, які є перевізниками, або поштових компаній. Продавець не несе відповідальність за строки та якість виконання доставки поштовими компаніями та перевізниками.

3.4. Конфіденційність.

3.4.1. Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію в інтернет-магазин enre.com.ua.

3.4.2. Продавець забезпечує збереження наданої Покупцем інформації під час оформлення Замовлення та користування сайтом enre.com.ua у відповідності до УМОВ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, розміщених на сайті enre.com.ua.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання Замовлення залежить від місця розташування отримувача та від складності замовлення: кількості Товару і його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори і ін.).

4.2. У разі неналежного виконання доставки Замовлення з вини Продавця (невідповідність Замовлення — Товар в неналежному вигляді або в неповному обсязі) подальші дії виконуються у відповідності з чинним законодавством України.

4.3. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу / Покупцеві і / або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту її укладення до моменту вручення Замовлення Одержувачу / Покупцеві або його довіреним особам.

5. ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець виконує Замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутні певні елементи для виконання Замовлення з будь-яких причин (відсутність потрібного Товару або неможливість надання певної послуги) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну або скасувати Замовлення.

5.3.  Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни Замовлення.

5.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті enre.com.ua носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики Товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину enre.com.ua по телефону, або направити запит на сайт enre.com.ua за звичайною процедурою Замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Заміна та повернення Товару здійснюються у відповідності до чинного законодавства України.

6.2. Обміну та поверненню не підлягають (Постанова Уряду № 172 від 19 березня 1994): парфюмерно-косметичні, перо-пухові, панчішно-шкарпеткові вироби, устілки для взуття, рукавички, білизна натільна, купальники, піжами, халати і нічні сорочки, друковані видання, ювелірні прикраси, аксесуари для волосся.

6.3. Продавець не приймає до повернення Товар, який не відповідає правилам повернення, визначеним у законі України “Про захист прав споживачів”.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

7.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.

7.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті enre.com.ua.

7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до укладений вже діє між Покупцем і Продавцем Договір, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні Замовлення у відповідності до УМОВ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, розміщених на сайті enre.com.ua.

8.2. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних Замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести Замовлення.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням Товару до моменту його передачі Покупцеві або перевізнику/поштовій компанії, яка здійснює доставку.

9.2. Одержувач або той, хто прийняв Товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов’язані з втратою або пошкодженням Товару з моменту його прийому.

9.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки по виконанню Замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

9.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті enre.com.ua.

9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

[:]

[mc4wp_form id="10550"]